• benchmark.pl
 • Gry
 • Hejt zrobił swoje? Halo Infinite nie pojawi się na premierę Xbox Series X
Gry

Hejt zrobił swoje? Halo Infinite nie pojawi się na premierę Xbox Series X

przeczytasz w 1 min.

Halo Infinite miało być jednym z najmocniejszych tytułów startowych konsoli Xbox Series X. Miało, bo właśnie dowiedzieliśmy się, że to już nieaktualne.

Premiera Halo Infinite opóźniona

Data rynkowego debiutu konsoli Xbox Series X nie została jeszcze ogłoszona. Cały czas utrzymywano jednak, że jedną z gier startowych będzie tutaj Halo Infinite. Jeśli liczyliście na taki obrót spraw, to będziecie musieli obejść się smakiem. Twórcy wydali przez chwilą komunikat, za pośrednictwem którego poinformowali o opóźnieniu premiery.

Halo Infinite zostanie oddane w ręce graczy dopiero w 2021 roku. Na ten moment wiemy tylko tyle, nie podano bowiem dokładniejszego terminu.

Gracze krytykowali, jak widać nie bezpodstawnie

Twórcom Halo Infinite dość mocno oberwało się po ostatnim pokazie gry. W ogniu krytyki znalazła się przede wszystkim oprawa graficzna. Niektórzy wyrażali rozczarowanie dość delikatnie, inni podchodzili do tematu z uśmiechem i chętnie dołączali do tworzących i udostępniających liczne memy, a niektórzy ostro hejtowali taki a nie innych wygląd gry mającej pokazywać moc nowej generacji. W odpowiedzi padały zapewnienia, że gameplay pochodzi z wczesnej wersji gry i na premierę wszystko będzie prezentowało się lepiej. Możliwe, tyle, że nie wspominano o jej przełożeniu.

W oficjalnym komunikacie czytamy teraz, iż Halo Infinite musi spełniać pierwotną wizję najbardziej ambitnej gry w historii serii, a zmiana planów to wynik kilku czynników, w tym trwającej pandemii koronawirusa.

Zaskoczeni? Rozczarowani? A może odetchnęliście z ulgą?

Źródło: @Halo

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BariGT
  17
  Dlaczego każdy rodzaj krytyki jest teraz definiowany jako hejt? Gra wyglądała jak kupa sprzed 15 lat pomijając całą wtórność serii halo. Studio powinno się cieszyć, że dostali drugą szansę zamiast byc wdeptanym w glebę opiniami podczas premiery. SMH...
  • avatar
   sn00p
   4
   343 Industries powinno się wstydzić.
   • avatar
    Bywalec2
    4
    To jest jedna z gier, która powinna pokazywać moc nowego Xbox-a. Niech ją porządnie dopracują zanim oddadzą w ręce graczy.
    • avatar
     szymcio30
     3
     To co pokazali to był śmiech na sali. Grafika plastyczna bez kszty realizmu o teksturach nie wspominając...To ma być moc 4K/60sps. Kpina. Podobnie szybciutko twórcy Crysis Remastered zmienili plany wydania na PC
     • avatar
      kitamo
      2
      i słuszna decyzja.
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Zaraz wyjdzie, że 4k60fps to kolejne kłamstwa i dlatego musieli zjechać z grafiki 8-)
       • avatar
        Arnett
        1
        Hejt? Dziwne. Skoro to uznają za hejt to niech wydadzą tego gniota w takiej formie. Konsument sam zdecyduje czy kupi czy nie.
        • avatar
         Caarn
         1
         gdzie tu hejt? gra była skopana, podobnie jak remaster Crysisa
         • avatar
          blebIeble
          1
          Mateusz Tomczak

          Dlaczego hejtujesz hejterów którzy hejtują Halo?
          • avatar
           sukamin1998
           -1
           Follow the State's directives issued. Everyone join hands to fight epidemics, limit moving out in the house to keep the cleanest living environment. https://bmi-calculator.io
           • avatar
            anemusek
            0
            O co chodzi z tym wyglądem i memami? Jestem nie na czasie,