• benchmark.pl
  • Ciekawostki
  • Finał opowieści o technologicznej rewolucji - 4. sezon Halt and Catch Fire już na Showmax
Ciekawostki

Finał opowieści o technologicznej rewolucji - 4. sezon Halt and Catch Fire już na Showmax

przeczytasz w 1 min.

W katalogu usługi Showmax dostępne są już wszystkie cztery sezony serialu Halt and Catch Fire, którego akcja jest ściśle powiązana z technologiczną rewolucją z końcówki XX wieku.

Wrzesień na Showmax przynosi kilka naprawdę ciekawych nowości, a jedna z najgorętszych premier ma miejsce właśnie dzisiaj – to czwarty sezon serialu Halt and Catch Fire.

Halt and Catch Fire to serial, którego akcja toczy się w końcówce minionego stulecia. Jest to opowieść o początkach komputerów i Internetu, a więc też o rywalizujących ze sobą gigantach, którzy z tygodnia na tydzień stają się coraz bardziej potężni i walcząc o swoje, kreują też przyszłość, jaka jest naszą teraźniejszością.

Twórcami serialu są Christopher Cantwell i Christopher C. Rogers, którzy nie ukrywają, że zainspirowali się biografią Steve’a Jobsa. Podeszli też do tematu na poważnie, dzięki czemu opowieść o technologicznej rewolucji ma naprawdę świetny klimat. Oczywiście na jakość wpływ mają również aktorzy (między innymi Lee Pace, Mackenzie Davis, Scoot McNairy czy Kerry Bishé) oraz reżyser, Juan Jose Campanella.

Halt and Catch Fire – co w 4. sezonie?

13 września w katalogu usługi Showmax zadebiutował czwarty sezon serialu Halt and Catch Fire, będący zarazem jego finałem. Składa się na niego dziesięć odcinków o długości około 50 minut każdy i całość jest naturalnie dostępna w polskiej wersji językowej.

4. sezon Halt and Catch Fire już na Showmax

„Gordon, Joe i Cameron jak dotąd nie wygrali w żadnym technologicznym wyścigu, ale mają już swoje miejsce w biegu po tytuł twórców pierwszej przeglądarki internetowej. Joe odczuwa już zmęczenie, choć nie daje tego po sobie poznać. Nadal skutecznie motywuje swoich wspólników do zapisania się na kartach historii współczesnej technologii”, czytamy w opisie. 

A to już jego zwiastun:

Źródło: Showmax

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Anonim20
    2
    Showmax potrzebuje technologicznej rewolucji bo te ich 720 jak i 1080p to kupa.