Gry

Historie myszą i padem pisane - ruszamy z publicystyką!

przeczytasz w 1 min.

Rozpoczynamy nową serię artykułów na łamach strefy gier benchmark.pl.

Już od pewnego czasu nosiliśmy się z zamiarem stworzenia cyklu publicystycznego dotyczącego branży gier komputerowych oraz tematów pośrednio z nimi związanymi. Spodziewajcie się bardzo subiektywnych opinii, teorii, a także analizy gorących wydarzeń.

Na pierwszy ogień wzięliśmy konsole nowej generacji i to jaki wpływ wywrą one na rynek gier komputerowych. Ten felieton będziecie mogli przeczytać już jutro! Następnie zabierzemy Was w sentymentalną podróż - powspominamy klasyki. Każdy z nas od czegoś zaczynał i zapewne od czasu do czasu wraca do tytułów z przeszłości, które wywarły na nim większe wrażenie.

Nie zamierzamy również stronić od kontrowersyjnych tematów. Popularne „odgrzewanie kotletów”, które prześladuje graczy i nie tylko z pewnością będzie jednym z nich. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Jeśli macie jakieś ciekawy pomysły lub tematy, które chcielibyście zobaczyć w ramach nowego cyklu to dajce znać w komentarzach. Bez zbędnego przedłużania, zapraszamy już jutro na pierwszy artykuł z serii „Historie myszą i padem pisane”.

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  15
  W dotychczasowym czasie jedynym z kontrowersyjnych tematów jest edycja komentarzy oraz spójność wypowiedzi redaktorów. Więcej nie zdołałem zauważyć w komentarzach pod artykułami.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Szanowny panie Mateusz Sołtysiak. Jeżeli Pan zauważył wzmożoną aktywność na temat Windowsa 8 to tak samo można powiedzieć o Linuxie. Na ten temat jest ogrom zapytań. Wielu ludzi jest zainteresowany tym systemem. Więc usprawiedliwianie się tym ,że ludzie szukali na ten temat artykułów jest ok ale jeżeli robimy takie poradniki to nie dyskriminujmy systemów opensource, które są równie popularne i zwiększa się to z dnia na dzień dzięki Steam oraz SteamOS. Pozdrawiam Mikart.

   PS Wiem ,że powstał artykuł na temat Ubuntu i programów ,które można są odpowiednikiem z Windowsa.