Drukarki i skanery

HP Officejet 150 Mobile All-in-One: pierwsze na świecie mobilne urządzenie wielofunkcyjne 3w1

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Ruchome biuro nawet w samolocie

W ofercie firmy HP pojawił się bardzo interesujący produkt. Officejet 150 Mobile All-in-One to bowiem pierwsze na świecie mobilne urządzenie wielofunkcyjne.

HP Officejet 150 Mobile All-in-One to przenośne urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone dla małych i średnich firm oraz bardziej wymagających klientów biznesowych. Mimo kompaktowych gabarytów, model ten umożliwić ma bardzo wysoką jakość wydruku, kopii, jak i skanów. 

HP Officejet 150 Mobile All-in-One wydruk przód

Urządzenie HP Officejet 150 Mobile All-in-One pozwala tworzyć wydruki w formacie A4 bezpośrednio z komputera PC, poprzez pocztę elektroniczną lub z podłączonego dysku USB, czy innego rodzaju kart pamięci. Jeśli zaś chodzi o skanowanie – model ten potrafi "w locie" konwertować obraz do formatu PDF lub JPEG.

HP Officejet 150 Mobile All-in-One dla biznesmenów

Będące pierwszym na świecie mobilnym urządzeniem wielofunkcyjnym Officejet 150 Mobile AiO oferuje również bezprzewodową łączność Bluetooth z wybranymi smartfonami i notebookami. Z kolei zainstalowany w urządzeniu akumulator litowo-jonowy umożliwić ma wydrukowanie nawet 500 stron na jednym pełnym naładowaniu.

HP Officejet 150 Mobile All-in-One góra, wygląd

Premiera urządzenia wielofunkcyjnego HP Officejet 150 Mobile All-in-One już w czerwcu. Niestety nie znamy jeszcze jego ceny.
 

Więcej o drukarkach i drukowaniu:

Źródło: HP, SlashGear

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Maciej Lewczuk
  1
  W samolotach widziałem już ludzi z laptopami, odtwarzaczami, ale jak zaczną jeszcze wozić drukarki to wymięknę ;D Kolo siedzi w fotelu i walają się wokół niego kartki z wydrukami ;D Masakra ;D
 • avatar
  StartX_pl
  0
  A to linie lotnicze nie wpadły na to, że w biznes klassss można zainstalować pokładową drukarkę zamiast chłodziarki z drinami?
 • avatar
  aquadigger
  0
  będą ją nosić w kieszeni spodni xD
  jak tego sony vaio (link)
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  I zapewne za komplet tuszy do niej będzie można kupić trzy takie drukarki :)