Smartfony

Huawei Mate 10 z baterią 4000 mAh

przeczytasz w 1 min.

Chiński producent ujawnił kolejne istotne informacje. Huawei Mate 10 wyposażony zostanie w baterię o pojemności 4000 mAh. Tak samo jak poprzednik.

Huawei dopina ostatnie szczegóły związane z konferencją, na której zaprezentowane zostaną smartfony Huawei Mate 10 oraz Huawei Mate 10 Pro. Nie przeszkadza to producentowi w ujawnianiu kolejnych informacji na temat specyfikacji tych urządzeń.

Tym razem padło na bardzo istotną kwestię, a mianowicie baterię. W Huawei Mate 10 będzie miała ona pojemność 4000 mAh. Wydaje się, że tego samego spodziewać mogą się przyszli użytkownicy Huawei Mate 10 Pro. W zeszłym roku zarówno model standardowy jak i Pro cechowały się identyczną baterią.

Trudno mówić o zaskoczeniu. Huawei postawi na baterie o zauważalnie większej pojemności niż najgroźniejsi konkurenci - Galaxy Note 8 i LG V30 to 3300 mAh, a iPhone X około 2700 mAh. Będzie zatem czym się chwalić, ale nie można już teraz przesądzać, ze czas pracy wypadanie tu zdecydowanie lepiej. To zależeć będzie bowiem o wielu czynników.

Między innymi od nowego procesora Kirin 970. Przedstawiciele chińskiego producenta od dłuższego czasu zapewniają, że ich propozycje będą lepsze od nowości Apple, także w zakresie baterii. Trzymamy za słowo.

Źródło: Huawei Mobile, androidcentral

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  decrypterie
  -4
  Duża bateria :) tego trzeba , będzie wybuchowo :)
  • avatar
   KMyL13
   0
   " Huawei postawi na baterie o zauważalnie większej pojemności niż najgroźniejsi konkurenci - Galaxy Note 8 i LG V30 to 3300 mAh, a iPhone X około 2700 mAh.

   PRawda, tylko że np. mój Xiaomi Redmi 4 Prime ma 5 cali i baterię o tej samej pojemności co Mate 10.

   Także na mnie takie suche podawanie pojemności baterii nie robi wrażenia nawet we flagowcach.
   Powiedzą, że jest to jakaś wyjątkowa bateria (jakość, wytrzymałość) i smartfon wspiera np. szybkie ładowanie - o to już mi imponuje.