Gry

Ile czasu zajmie ukończenie Resident Evil 2 Remake?

przeczytasz w 1 min.

Twórcy zdradzili, iż gracze mogą przygotować się na około 10 godzin rozgrywki na każdą z grywalnych postaci. Jednocześnie pojawiają się informacje o planowanych dodatkach.

Chociaż wielu graczy z rezerwą pochodzi do odświeżanych hitów sprzed lat, to akurat w przypadku Resident Evil 2 Remake większego narzekania nie widać. Tym bardziej interesujące mogą być informacje na temat długości kampanii.

Twórcy zdradzili, iż gracze mogą przygotować się na około 10 godzin rozgrywki na każdą z grywalnych postaci. Przypomnijmy, że będą nimi Claire oraz Leon S. Kennedy. Trzeba mieć przy tym na uwadze, iż niektóre etapy będą się powtarzać, ale mimo tego można mówić o dość dobrym wyniku.

Resident Evil 2 Remake pojawi się 25 stycznia, na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Już teraz wiadomo, że można będzie liczyć na popremierowy rozwój gry. W sieci pojawiły się informacje na temat dodatkowego trybu Ghost Survivors.

Resident Evil 2 Remake dodatek

Od 11 do 31 stycznia dostępna jest wersja demo. Cieszy się ona sporym zainteresowaniem, na ten moment skorzystało z niej już niemal 2,5 mln graczy. Co warte podkreślenia, z uwagi na ograniczenie czasowe (30 minut na ukończenie określonego etapu) wersja demo okazuje się sporym wyzwaniem.

Źródło: segmentnext

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Kiedyś na pierwszym PlayStation to był hit kto grał w tamtych czasach ten wie o czym mówię.Ciekawe jak się spisze remake czy będzie to wierne odwzorowanie hitu i klimatu z przed lat czy zupełnie nowe doswiadczenie.
  • avatar
   piotreeeek
   4
   Na PS4 podobno jest tyle TAA naćpane że 1080p wygląda jak jakieś skalowane 720p. Ale to norma w grach na tą konsole.
   • avatar
    BILInek
    2
    Wszystko spoko ale remake za 60euro to trochę przesada.... Nie ważne z a jaka gierkę to jest poprostu śmieszne.
    • avatar
     levusek1992
     -1
     Co to jest na zachodzie 60 euro? Jak u nas 60 zł
     • avatar
      JanuszJestem
      -1
      Kolejny odgrzewany kotlet za pełną cenę na kilka (max naście) godzin gry.