Gry komputerowe

Injustice 2 - zobacz porównanie ustawień graficznych

przeczytasz w 1 min.

Injustice 2 w końcu w wersji na PC. Jak wygląda porównanie minimalnych i maksymalnych ustawień graficznych?

Injustice 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich miesięcy, przynajmniej na komputerach stacjonarnych (posiadacze konsol Xbox OnePlayStation 4 mogą w niego pograć już od kilku miesięcy). Niedawno wystartowała otwarta beta, w której udostępniono benchmark do przetestowania potencjału naszego komputera.

Beta jest dostępna na platformie Steam i oferuje tryb rozgrywki wieloosobowej 1 na 1. Warto jednak dodać, że gra ma swoje wymagania – o ile te minimalne nie są specjalnie wygórowane, tak do zalecanych trzeba już posiadać ciut lepszy sprzęt (więcej informacje o wymaganiach sprzętowych znajdziecie w tym newsie).

W otwartej becie znajdziecie również benchmark, który pozwoli sprawdzić, jak gra działa na naszym sprzęcie i dostosować ustawienia graficzne. Poniżej możecie zobaczyć filmik przedstawiający rozgrywkę na minimalnych i maksymalnych ustawieniach graficznych w rozdzielczości 1440p.

Na koniec warto dodać, że beta Injustice 2 będzie dostępna jeszcze przez 6 dni. Warto więc się pospieszyć z przetestowaniem nowego tytułu NetherRealm Studios.

Źródło: inf. własna

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    venom32
    0
    W zasadzie jedyną widoczną różnicą są cienie, których na low prawie nie ma, pozostałe różnice są praktycznie niewidoczne.