Pojazdy

Jednokołowiec do miasta - Onewheel Pint

przeczytasz w 1 min.

Onewheel Pint to najnowszy jednokołowy pojazd firmy Future Motion do sprawnego poruszania się po mieście. Oto czym konkretnie się charakteryzuje.

Elektryczne deskorolki sprawdzają się nieźle, ale projektanci z Future Motion przekonują, że ich rozwiązanie będzie robić jeszcze lepszą robotę w mieście. Pojazd nazywa się Onewheel Pint – zgodnie z nazwą ma jedno koło i jest nieduży. Dodatkowym atutem ma być niewysoka cena, przynajmniej jak na gadżety tego producenta, które z „przystępności” raczej nie słyną.

(Stosunkowo) niedrogi oznacza w tym przypadku: kosztujący 950 dolarów. Zespół Future Motion ma nadzieję, że dzięki temu nowicjusze prędzej odważą się na zakup takiego gadżetu. Producent przekonuje ponadto, że jazdy na Onewheel Pint można się bardzo szybko nauczyć, a niewielkie wymiary i równie niewielka waga (w połączeniu z praktycznych uchwytem) zapewniać mają bezproblemowe przenoszenie z miejsca na miejsce.

Onewheel Pint wygląd

Onewheel Pint rozpędza się do 26 kilometrów na godzinę, a po (trwającym dwie godziny) naładowaniu do pełna pozwala przejechać 10-13 kilometrów, w zależności głównie od wagi użytkownika lub użytkowniczki. Niewiele, ale producent tego nie ukrywa i podkreśla, że jest to pojazd na ostatni odcinek drogi do pracy, szkoły czy knajpy, a nie na całą trasę.

Co o tym myślicie?

Źródło: New Atlas, Business Wire. Foto: Future Motion

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lisu79
  2
  Jak w cyrku, jeszcze kije w łapy i kręcenie talerzami ;P
  • avatar
   voxcordi
   2
   Z knajpy na tym bym z pewnością nie wrócił... :-DDD
   • avatar
    gacekfirewall
    0
    Ciekawe ile to pojedzie po odblokowaniu ograniczenia prędkości.