• benchmark.pl
 • E3
 • Kilka ujęć z Fallout 76, wprost z E3 2018 [AKT. - data premiery]
Gry

Kilka ujęć z Fallout 76, wprost z E3 2018 [AKT. - data premiery]

przeczytasz w 1 min.

Fallout 76 będzie naprawdę duży. Świat gry ma być czterokrotnie większy od tego, z jakim mieliśmy do czynienia przy okazji Fallout 4.

Pod koniec maja zaskoczyła nas zapowiedź Fallout 76. Wprawdzie spodziewaliśmy się gry na E3 2018, ale za kolejną niespodziankę można uznać fakt, iż pojawiła się ona już na dzisiejszej konferencji zorganizowanej przez Microsoft.

Najważniejsze jest jednak to, czego się dowiedzieliśmy. Padło kilka konkretów. Przede wszystkim potwierdzono, iż Fallout 76 to prequel całej serii.

Akcja gry rozgrywać będzie się na terenie Wirginii Zachodniej. Bardzo intrygującą brzmią obietnice co do wielkości wykreowanego świata. Ma być on czterokrotnie większy od tego, z jakim mieliśmy do czynienia przy okazji Fallout 4.

Przygotowany na E3 2018 materiał wideo pozwala rzucić okiem na kilka lokacji. Być może coś więcej pokazane zostanie na konferencji Bethesdy.


AKTUALIZACJA, 11.06.2018

Zgodnie z przypuszczeniami, Fallout 76 pojawił się również na konferencji Bethesdy, gdzie ujawniono kolejne informacje na temat gry.

Ta najważniejsza związana jest z datą premiery. Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada tego roku. Na zabawę szykować mogą się posiadacze PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Najwięksi fani serii mogą zainteresować się edycją kolekcjonerską - Power Armor Edition. Przedstawia ją poniższy materiał wideo.


Jak już wspomniano, Fallout 76 to prequel całej serii. Bohater zdecyduje się opuścić kryptę po 25 latach i przemierzając ogromny świat będzie miał okazję zobaczyć bardzo zróżnicowane tereny (zniszczone miasta, pustynie, lasy, bazy rakietowe). Rozgrywka nastawiona będzie na zabawę wieloosobową, chociaż twórcy nie zrezygnowali z opcji gry w pojedynkę.

„Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi.”


 


Źródło: IGN, Bethesda Softworks, lzuniy

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Makkk
  2
  Z tym Falloutem jest o tyle ciekawie, że tak naprawdę nikt się go nie spodziewał. Każdy oczekuje, zgodnie z teoretycznym harmonogramem, nowego TESa, kiedy nagle ogłoszony zostaje Fallout 76. Spekulacje głównie dotyczyły jakiegoś spin-offu, a tymczasem otrzymujemy (i to już pod koniec tego roku) nową, pełnoprawną produkcję z opcjami multi (na szczęście nie wymuszonymi, ale i tak pogram online).

  Jeśli ktoś tak, jak ja zarzuca F4 tylko mało zróżnicowane zakończenia, a mimo to bawił się świetnie na ponad 100h, to chyba może być pewny, że F76 będzie udany ;)
  • avatar
   Agresor
   -3
   Preorder od 15 czerwca
   • avatar
    Dudi4Fr
    -6
    Jednak normalny Fallout best online i best BR. Jesli poprawili błędy z 4 zapowiada się świetnie!