• benchmark.pl
 • Gry
 • Godzina w średniowieczu - wideo z Kingdom Come: Deliverance
Gry

Godzina w średniowieczu - wideo z Kingdom Come: Deliverance

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Spójrzcie na eksplorację wiosek, elementy fabularne i czystą walkę w Kingdom Come: Deliverance na nowym, ponad 60-minutowym zapisie rozgrywki.

Dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że na premierę Kingdom Come: Delivernace będziemy musieli poczekać aż do przyszłorocznego lutego. Jest tak ze względu na ogrom prac, a nie jakiekolwiek problemy. Nowy zapis rozgrywki jest dla twórców z ekipy Warhorse niezłym usprawiedliwieniem.

Film przedstawia demo, które zostało przygotowane na potrzeby tegorocznej edycji E3. Widzimy na nim wiele istotnych elementów rozgrywki: od zwiedzania wiosek i miasteczek, przez podejmowanie decyzji mających wpływ na fabułę, grę w kości i przegląd dziennika, aż po czystą walkę: zarówno wręcz, jak i na miecze (coś dla siebie znajdą też miłośnicy strzelania z łuku). 

Materiał trwa ponad godzinę, co oznacza, że produkcji łączącej RPGgrą akcji, można przyjrzeć się naprawdę dokładnie. Oczywiście jest to tylko malutka część tego, co przyjdzie nam zobaczyć (i przeżyć) w Kingdom Come: Deliverance. Kiedy? Dokładnie 13 lutego 2018 roku i termin ten dotyczy zarówno wersji pecetowej, jak i konsolowej – na Xbox OnePlayStation 4

Kingdom Come: Deliverance – gameplay:

Źródło: Warhorse

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stach122
  2
  Nie powiem, zagrałbym w ,,Wiedźmina" bez magii i fantasy czyli zwykłą fabularke w średniowieczu ;)
 • avatar
  Michał 06
  0
  Coś mi tu zajeżdża wiedźminem :)
 • avatar
  Kenjiro
  0
  Walka wygląda ciekawie, ale reszta, czyli grafika, animacje i dźwięki póki co szału nie robią. Mam nadzieję, że to się poprawi, a może wyląduje u mnie na półce ;).
 • avatar
  Marucins
  0
  Wygląda fajnie.
  Zastanawiam się jak z fabułą będzie, questami pobocznymi.

  Na deser więcej krwi jak już trafi i niech dodadzą sekcje trafień, tak aby głowy latały i przepoławiały się :)