Chłodzenie

Kolejna odsłona Katany - 'schładzacza' od Scythe

przeczytasz w 1 min.

Scythe ma zamiar wprowadzić do swojej oferty nowy cooler. Ostatnio w japońskiej firmie panował trend na drugą generację 'schładzaczy', jak Ninja 2 lub Mugen 2, lecz tym razem zostanie zaprezentowana trzecia odsłona chłodzenia.

Katana III nie jest standardową konstrukcja typu „tower”, ponieważ radiator jest nachylony pod pewnym kątem. Na podstawce został dodatkowy zamontowany mały aluminiowy radiator. Nowość posiadać będzie 92mm wentylator generujący hałas od 7.2dBA do 31.07dBA i przepływ powietrza od 6.7 do 55.5CFM. Prędkość pracy wentylatora wahać się będzie w zakresie 300-2500 obr./min i będzie regulowana za pomocą PWM.

Wymiary trzeciej odsłony Katany wynoszą 143x108x94mm, a waga 495g. Sześć 6mm rurek HeatPipe wychodzących od frontu transportować będą ciepło do dużej ilości aluminiowych finów. Nowość będzie kompatybilna z socketami AMD 754/939/940/AM2/AM2+/AM3 oraz Intel 478/775/1366. Cena ma wynosić 30€, a chłodzenie już niedługo powinno pojawić się w sklepach.

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mICh@eL
  0
  Dodałem newsa, zjadłem obiad, wracam i news został już zatwierdzony. Tak powinno być zawsze, także w weekendy (dodajesz w piątek, zatwierdzony w poniedziałek).

  Co do chłodzenia, to Scythe robi coraz bardziej udziwnione produkty, np. Kama Angle. Tutaj też to samo, w końcu jakoś trzeba przyciągnąć klienta.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Kolejna strona gdzie piszą 'schładzacze'.
   • avatar
    Darius
    0
    Trombka na procka, wiatraczek, wachlarzyk też brzmi dziwnie.
    Najlepsze sformułowanie to CHŁODZENIE OD SCYTHE-a.
    Mam obudowe z szybą i tak jak wydajność liczy się desing, a ten mimo że nie ma światełek jest ładny.
    PS: mICh@eL jakiego newsa napisałeś??