Gry

Konferencja Ubisoftu na E3 - co o niej myślimy?

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Podczas tegorocznej edycji targów E3 firma Ubisoft postawiła na bardzo „bezpieczny” zestaw gier. Czy ostatecznie wyszło jej to na dobre? Oto co na ten temat myśli Maciej, szef benchmarkowej strefy Gry.

Konferencja firmy Ubisoft na targach E3 2018 nie przyniosła żadnych dużych zapowiedzi. Czy przeszkodziło to jednak w dostarczeniu solidnej dawki emocji tym, którzy późny wieczór postanowili spędzić przed ekranami? Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat, więc i my podzielimy się swoim.

Gdyby trzeba było wymienić najważniejsze tytuły, którym mogliśmy się przyjrzeć podczas prezentacji Ubisoftu, wspomnielibyśmy o The Division 2, Assassin’s Creed Odyssey, Beyond Good & Evil 2, Skull & Bones oraz Trials Rising. Czy są to gorące produkcje? Zdecydowanie tak.

Ale choć na wymienione gry czeka wiele osób, nie brakuje też takich, które liczyły na jakieś poważne zapowiedzi gier, które w najbliższych miesiącach miałyby szanse na to, by zostać określone hitami. Ubisoft jednak postawił na „bezpieczny” zestaw. Czy można to więc ocenić pozytywnie? Posłuchajcie, a przy okazji przypomnijcie sobie najciekawsze ujęcia:

Źródło: inf. własna

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radmen
  brak Splinter Cell'a, tak się zawiodłem...
  1
 • avatar
  xbk123
  Poza skull & bones to chyba same kotlety. Dla mnie słabo.
 • avatar
  chotnik2
  Przeciez Beyond Good & Evil 2 to jest calkowicie nowa produkcja (a nie czesc 2,3,4,5,6) i jak najbardziej ma szanse na hit. Reszta faktycznie raczej kolejne odcinki serialu, ale o AC Origins tez tak mowiono a wyszla bardzo dobra gra.
 • avatar
  chrisplbw
  Ciekawostką jest, że Ubi m.in przy Division 2 będzie współpracować z AMD.