Tablety

Lenovo Yoga Tablet 3 8 - pierwsze zdjęcia i specyfikacja

przeczytasz w 1 min.

Parametry techniczne mogą niektórych nieco zaskoczyć.

Lenovo Yoga Tablet 3 8

Lenovo ma się na rynku tabletów bardzo dobrze, a modelami budzącymi duże zainteresowanie są zwłaszcza te wchodzące w skład serii Lenovo Yoga. Nic dziwnego, że producent szykuje się do jej rozszerzenia.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia oraz informacje dotyczące Lenovo Yoga Tablet 3 8. Są one dość konkretne, dzięki czemu mamy już pewien obraz tego, czego można się po nowej propozycji spodziewać.

Nie zabraknie tutaj elementu, dzięki któremu seria Lenovo Yoga stała się bardzo rozpoznawalna. Chodzi rzecz jasna o obrotową podstawkę znajdującą się na jednej z bocznych krawędzi, dzięki której z tabletu korzystać można w kilku trybach/pozycjach.

Drobnym zaskoczeniem może być natomiast specyfikacja, ponieważ ta sugeruje urządzenie z nieco niższej półki. Tablet napędzać ma procesor Qualcomm Snapdragon 210, który współpracować będzie z 1 GB pamięci RAM. Poza tym użytkownicy otrzymać powinni 8-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej oraz kamery 8 i 1,6 Mpix.

Bardzo dobrze zapowiada się jednak akumulator, którego pojemność wynosić ma 6200 mAh. Z wstępnych informacji wynika, że pozwoli to na około 20 godzin pracy na jednym ładowaniu, co bez wątpienia będzie wynikiem bardzo dobrym.

Lenovo Yoga Tablet 3 8 front

Na oficjalną premierę urządzenia długo czekać nie powinniśmy. Być może będzie miała ona miejsce już na początku września. Lenovo Yoga Tablet 3 8 trafi najprawdopodobniej do sklepów w dwóch wersjach - z Wi-Fi oraz LTE.

Źródło: winfuture, tablet-news

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  7
  Nie wart uwagi - słaby procesor, za mało RAM, i zdecydowanie za mało pamięci na dane - te 32 GB to skrajne minimum w sytuacji, gdy z wieloma aplikacjami jest problem z umieszczeniem ich na karcie pamięci.
  • avatar
   misiek12_sdz
   5
   Cofnęli się 2 lata ze specyfikacją ale cena będzie z roku 2015.
   • avatar
    orlean
    0
    Ja ich nie rozumiem
    Yoga Tab 1 - kiepski ekran kiepski proces
    Yoga Tab 2 - dobry ekran , wystarczajacy procek (w tej cenie)
    Yoga Tab 3 - gorszy ekran od 2ki i procek ...

    Jakos Tab 3 nie wyglada mi na nastepce 2ki. albo wyjdzie werjsa "pro" lub 2 i 3ka rownoczesnie beda istnieć na rynku.

    Szkoda bo chwile miałem przyjemność obcować z 8" Tab 2 i poza wkurzajaca nakładka na androida (a to sie da wyciac) nie było o co sie przyczepić..