Smartfony

LG G Flex 2 doczeka się premiery CES 2015 - scenariusz coraz bardziej prawdopodobny

przeczytasz w 1 min.

W Las Vegas pojawi się także Qualcomm, który przypomniał o tym w dość intrygujący sposób.

LG G Flex smartfon

Swoją obecność na targach CES 2015 zapowiadają kolejni producenci związani z branżą mobilną. W Las Vegas pojawi się także Qualcomm, który przypomniał o tym w dość intrygujący sposób.

Firma z San Diego opublikowała na jednym z portali społecznościowych krótki wpis, z którego dowiadujemy się, iż na wspomnianej imprezie zaprezentowany zostanie nowy smarfon z procesorem Snapdragon 800. Jest to interesujące o tyle, że tego typu urządzeń będzie zapewne całkiem sporo i dlatego też od razu rozpoczęły się domysły, o jaki model może w tym przypadku chodzić.

Zapewne byłoby to dość trudne gdyby nie fakt, że przywoływany wpis wzbogacony został o grafikę. Ta sugeruje nam, iż mowa tutaj o smartfonie LG, a dodatkowo można zastanawiać się nad dodatkową kwestią. Nie jest bowiem jasne, czy smartfon napędzany będzie przez układ Snapdragon 800 cz też jest to jedynie określenie całej rodziny procesorów Qualcomma.

"Nowy smartfon zasilany przez Snapdragon 800 pojawi się już w przyszłym tygodniu, na targach CES 2015 - oto pierwsze spojrzenie."

LG G Flex 2 smartfon przeciek

Rzecz jasna LG przygotowuje obecnie kilka smartofnów, ale niemal wszyscy zgodni są co do tego, że w tym przypadku mowa jest o następcy LG G Flex wyróżniającego się zakrzywionym ekranem.

Przypomnieć należy, iż sugestie na temat tego, że LG G Flex 2 powinien zadebiutować na CES 2015 pojawiły się jeszcze w listopadzie. Wygląda na to, że jest to naprawdę prawdopodobne, co zapewne wiele osób cieszy.

Źródło: phonearena, lgnewsroom

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Teraz wszyscy posuadacze starych flexow rzuca sie na flexa 2 ale po sprawdzeniu ceny szczena pewnie opadnie ;)