Smartfony

LG przygotuje smartfona na wzór Galaxy Note Edge?

przeczytasz w 1 min.

Koreański producent ma pomysł na urządzenie z zakrzywionym ekranem.

Galaxy Note Edge

Pierwszy kwartał przyszłego roku powinien przynieść nam premierę następcy LG G Flex 2, a więc kolejnego nietypowo wygiętego modelu. Jeśli dać jednak wiarę najnowszym doniesieniom, to koreański producent ma być może jeszcze ciekawsze plany.

Wedle informacji @evleaks, LG przygotować chce smartfona z ekranem zakrzywionym na jedną z krawędzi, a więc tak, jak ma to miejsce w Galaxy Note Edge. Tu ekran zawinięty jest na prawą krawędź, w propozycji LG miałoby być nieco inaczej, ponieważ mówi się o górnej krawędzi.

LG przeciek smartfon

Brzmi intrygująco, niestety z uwagi na brak konkretów trudno teraz wydawać jakiekolwiek osądy. Nie jest jednak tajemnicą, że Galaxy Note Edge okazał się propozycją bardzo interesującą i jest przecież jednym z kroków przybliżających nas do elastycznych ekranów. Do tych najbardziej dążą właśnie obydwaj wymienieni producenci, a zatem każda ich kolejna nowość budzić będzie spore zainteresowanie.

Źródło: phonearena, phonesdata, @evleaks

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    2
    A niech i zawijają w kształt bumeranga, jak już wszyscy mają kopiować od wszystkich, to niech się wezmą lepiej za nietłukące ekrany.