Obudowy

Lian Li wskrzesza legendarną markę LanCool

przeczytasz w 1 min.

LanCool zasłynął z bardzo dobrych obudów komputerowych. Czy wskrzeszona marka będzie miała szansę z konkurencją?

Pamiętacie firmę LanCool, która niegdyś była jednym z największych graczy na rynku obudów PC? Firma Lian Li postanowiła wskrzesić legendarną markę!

Firma LianLi zasłynęła z aluminiowych konstrukcji, które wyróżniają się minimalistyczną stylistyką. Koncepcja producenta z pewnością należy do bardziej charakterystycznych, ale nie każdemu przypadnie do gustu – szczególnie entuzjastom i graczom.

Odrębną, efektowniejszą wizję stanowiły właśnie modele marki LanCool – szczególną popularnością cieszyły się modele K58, K60 i K62. Niestety, kilka lat temu została ona wycofana z oferty producenta. Teraz, gdy na rynku pojawiły się nowe trendy, producent zdecydował się reaktywować markę skierowaną dla entuzjastów.

Szczegóły nowej oferty jeszcze nie są znane, ale ma ona zostać ujawniona w przyszłym tygodniu na targach CES 2018. Już nie możemy się doczekać!

Źródło: TechPowerUp

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pociej
  7
  "ale nie każdemu przypadnie do gustu – szczególnie entuzjastom i graczom"

  No tak, bez tony diod w wiejskich barwach nie spodoba się i to szczególnie entuzjastom i graczom...

  Co jak co ale według mnie prawdziwy entuzjasta właśnie zrezygnuje z tych krzykliwych, wręcz tandetnych, design'ów a przyciągną one amatorów preferujących "więcej, taniej, głośniej, jaśniej itd.".

  Kule dyskotekową na biurko zaraz zaczną dodawać bo inaczej się nie spodoba...
  • avatar
   Q'bot
   6
   Ho, ho, ho!
   Na zdjęciu jest moja obudowa, tylko w wersji z oknem ^^
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Moja obudowa do LC na fotce, LanCool K-62. I miała cenę ludzką jak była dostępna, okolice 4 stówek. W niej teraz warto by było zmienić tylko plexi z okna na szkło hartowane i dodać zawiasy do paneli bocznych. ;)