• benchmark.pl
 • Gry
 • Life is Strange zaprezentowane na obszernych materiałach wideo
Gry

Life is Strange zaprezentowane na obszernych materiałach wideo

przeczytasz w 1 min.

Lada chwila bawić będzie można się przy nowej produkcji studia Dontnod.

Life is Strange gra

Lada chwila bawić będzie można się przy nowej produkcji studia Dontnod. Wedle zapewnień Life is Strange, bo o tym tytule mowa, wciągnąć ma graczy nie mniej niż Remember Me.

Jeśli wierzyć obietnicom to największym atutem ma być tutaj warstwa fabularna. Młoda dziewczyna rozwiązać będzie musiała zagadkę zniknięcia koleżanki. Jak można się domyślać, sprawa okaże się dość skomplikowana, a dodatkowo bohaterka zauważy u siebie bardzo nietypowe zdolności.

"Max Caulfield była nieobecna w Arcadia Bay w stanie Oregon przez pięć lat. Po powrocie do domu odkrywa, że koleżanka Rachel Amber zniknęła w tajemniczych i raczej niewygodnych okolicznościach. Starając się odkryć prawdę Max spotyka się ze starą znajomą Chloe, która dokonuje ​​wstrząsającego odkrycia: Max ma moc cofania czasu..."

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że przygodówka ta podzielona zostanie na 5 odcinków. Zgodnie z planem, pierwszy z nich pojawi się już 30 stycznia i dostępny będzie na PC, a także konsolach PlayStation 4Xbox One oraz PlayStation 3 i Xbox 360.

Lada chwila przekonamy się zatem czy producent pokusił się o interesującą propozycję. Na te chwilę oceniać możemy ją jedynie po materiałach wideo, a tych nie brakuje. Ostatnio pojawiły się dwa kolejne. Pierwszy skupia się na umiejętności cofania czasu, jaką dysponować ma główna bohaterka. Drugi to natomiast zapis z wersji demo.


 


Źródło: youtube, gamefa

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  1
  To już jakaś plaga .Gra wygląda zdecydowanie gorzej niż w zapowiedziach .A miało być tak super .
  • avatar
   apuk666
   0
   Ta gra śmierdzi sztampową fabułą na kilometr. Gdyby to był film, to pewnie by dostał wszystkie maliny. I co oni z tymi uroczymi, wymalowanymi nastolatkami? Jakiś haczyk na nerdów, co nie mogą znaleźć dziewczyny??? Remember me było średnie. Ta gra wygląda na jeszcze gorszą.
   • avatar
    cura666
    -2
    Właśnie marzyłem o wcieleniu się w rolę jakiejś gówniary... khehe
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Nie wiem dlaczego w PL powstają gry na CryEngine jak UnrelEngine dużo lepiej polakom idzie :V (Ethan rozwalił system ;v)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      heh napisałem posta, że plakaty, które ma pan szanowny rudy grubas Nowaj mi się nie podobają, to spaślak sie o mało nie popłakał i zbanował mi konto ZA NIC :) dorosły chłop a się zachowuje jak dzieciak
      naprawdę świetna i dojrzała moderacja na forum benchmark
      DNO I WODOROSTY
      http://i.imgur.com/A5le1Ko.png
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ale mają fajne studio... :D