Gry

Jest pierwsze wideo z Lords of the Fallen

przeczytasz w 1 min.

Wideo w głównej mierze koncentruje się na walkach, a więc można rzucić okiem na to, jak na chwilę obecną prezentuje się ten element.

Lords of the Fallen gra gameplay

Od pewnego czasu CI Games wyraźnie zabrało się za podkręcanie atmosfery wokół jeden z przygotowywanych przez siebie produkcji - Lords of the Fallen. Wreszcie skończyło się jednak gadanie i twórcy podzielili się pierwszymi konkretnymi materiałami.

Na początku roku Tomasz Gop zabrał się za promowanie swojego nowego dzieła. W udzielanych wywiadach odniósł się m.in. do długości trwania kampanii, ale także do ogólnej jakości gry, która wedle obietnic ma być doskonała. Co ciekawe, padły słowa, iż Lords of the Fallen nie będzie silić się na wiele nowości (kilka naturalnie się pojawi), ale spróbuje połączyć najlepsze elementy z produkcji, które debiutowały wcześniej. Niefortunna wypowiedź? Zdecydowanie nie, ponieważ potwierdzone zostało to również teraz.

Serwis IGN opublikował dość obszerny materiał wideo prezentujący rozgrywkę w Lords of the Fallen. Został on opatrzony komentarzem Tomasza Gopa, który wspomniał m.in. o inspiracji takimi tytułami jak Darksiders, The Legend of Zelda czy Dark Souls.

Wideo w głównej mierze koncentruje się na walkach, a więc można rzucić okiem na to, jak na chwilę obecną prezentuje się ten, ważny przecież w tego typu grach, element. Warto dodać, że pokazano starcia nie tylko z przypadkowo napotkanymi oponentami, ale również z bossem, a to właśnie konfrontacje z nimi będą najdłuższe i najbardziej wymagające. Nie sposób jednak nie poznać nieco lepiej bohatera oraz lokacji, jakie przyjdzie nam zwiedzić.


Wygląda interesująco? Jeśli tak, to warto przypomnieć, iż premiera gry odbędzie się jesienią tego roku. Lords of the Fallen pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube-IGN, vg247, games.gamepressure

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  guziel
  2
  hmm jakoś mi to klimat Warhammera przypomina, szczególnie wygląd głównego bohatera :)
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Jak ktoś lubi proste arcade to może go to wciągnąć. Ale jak stwierdził twórca...nie silili się na żadne nowości i to niestety widać.
   • avatar
    maker
    2
    Walki są proste i schematyczne czyli gra nie wnosi nic nowego w tej kwestii
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Wygląda sympatycznie, a gości się nawet nieźle słucha :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Hmm, w sumie czemu nie :)
      Mam nadzieję, że ostatecznie bosowie będą trudniejsi do pokonania bo ten tutaj jakiś taki niemrawy. Przydało by się też więcej dynamiki w walce. Ciekawe czy przeciwnicy będą tylko stać w miejscu czy będą próbować np. nas otoczyć :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Wygląda jak łatwe dark souls.
       • avatar
        pr0l4nd
        0
        Twarz na tym screenie przypomina mi jakiegos aktora, ale nie moge sobie przypomniec
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Należy wziąśc pod uwagę fakt ,że Tomek Gop który gra w tą grę zna ją od podszewki, postać może być wymaxowana itd itp. , a poza tym to prealpha. To tak dla tych ,którzy twierdzą ,że walki są proste i schematyczne, albo ,że boss jest niemrawy :)