Sprzęt do gier

Podkładka GLIDE 4 - Mad Catz obiecuje dokładne odwzorowanie ruchów myszy

przeczytasz w 1 min.

Podkładka Mad Catz GLIDE 4 została stworzona z mikrofibry i gumy, z myślą o myszkach optycznych o niższej czułości.

GLIDE 4 – tak nazywa się nowa podkładka pod myszkę firmy Mad Catz, która została stworzona z myślą o gryzoniach z sensorami optycznymi i graczach, którzy preferują niższe ustawienia czułości DPI.

Podkładka GLIDE 4 została wykonana z gumy od spodu i mikrofibry na wierzchu. Powierzchnia złożona z „precyzyjnie poprowadzonego splotu tkaniny” – jak zapewnia producent – przełożyć ma się na wierne odwzorowanie ruchów myszki z optycznym sensorem. Gumowy spód natomiast powinien skutecznie ograniczać ślizganie się akcesorium po blacie biurka.

Firma Mad Catz zwraca również uwagę na zwiększoną powierzchnię w stosunku do przeciętnych podkładek – do dyspozycji graczy oddany zostaje prostokąt o wymiarach 30 x 22 centymetry. Z kolei grubość GLIDE 4 wynosi dokładnie 4 milimetry. W połączeniu z wykorzystanymi materiałami ma to gwarantować „niski współczynnik tarcia, a także przyczepność”.

Mad Catz GLIDE 4 podkładka

Podkładka Mad Catz GLIDE 4 jest już dostępna w sprzedaży, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 69 złotych.

Źródło: Mad Catz

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wiktorn86
  3
  Niech mi ktoś powie, jeżeli ludzka ręka wykonuje ruchy tylko do określonej precyzji to co da ten cały kram z czułością sensora? Co to da że on jest w stanie wykryć ruch jedną setną milimetra jeżeli mięsień poruszy się jedną dziesiątą? Sens taki HD na kineskopie, żaden.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Nie trzeba obiecywac, mozna zrobic testy z gryzoniami o malym "apetycie na" dpi i bedzie wszystko jasne.
   Wygladu nie bede komentowal.