Wydarzenia

Make beer, not war – niecodzienny apel nad naszymi głowami

przeczytasz w 1 min.

Obserwatorzy Flightradar24 mieli wczoraj okazję dostrzec na wielkopolskim niebie…pewien apel. Już po raz kolejny wylatujący z Poznania pilot znalazł oryginalny sposób na wyrażenie swojego sprzeciwu wobec tragedii wojny w Ukrainie.

Make beer, not war (Róbcie piwo, nie wojnę – red.)

Cztery godziny lotu były dla pilota niewielkiego samolotu Tecnam P2008 JC okazją do wyrysowania na niebie antywojennego hasła, będącego modyfikacją słynnego “Make love, not war”. W rodzimej wersji apel prezentuje się następująco:

Akcja szybko zwróciła uwagę blisko 16 000  internautów, śledzących niecodzienny tor lotu samolotu. Rozpisują się o niej również zagraniczne media.

Nietuzinkowe trasy poznańskich pilotów 

Nie jest to pierwsza tego typu akcja z poznańskim pilotem w roli głównej. Gwoli przypomnienia w marcu wyraz swojego sprzeciwu dał również inny wielkopolski lotnik:

Co myślicie o tej inicjatywie? 

Źródło: @flightradar24/Twitter

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  -1
  Odważnie.
  • avatar
   NiemenCrystal
   -4
   Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
   niemencrystal.com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/
   • avatar
    oreonoreon
    -5
    Co na to trolle z Konfederosji?
    • avatar
     racedriver
     -6
     zaraz ekooszołomy i inne lewicowe trolle z ptasim móżdżkiem napiszą że chłop niepotrzebnie wypala paliwo i zatruwa środowisko
     • avatar
      grizzly
      0
      Dzięki takim odważnym, jak to wspomniał kolega zack24, inicjatywom, dni wojny są już policzone.