• benchmark.pl
 • E3
 • Maneater pozwoli wcielić się w rekina ludojada - zwiastun i gameplay oryginalnej gry
Gry komputerowe

Maneater pozwoli wcielić się w rekina ludojada - zwiastun i gameplay oryginalnej gry

z dnia 16-06-2019
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Był już symulator kozy, będzie symulator pszczoły. Czyżby także symulator rekina ludojada? Przynajmniej zdaniem twórców, Maneater to coś zdecydowanie więcej.

Poza głośnymi tytułami AAA, na targach E3 2019 pojawiło się sporo gier od mniej znanych producentów. Niektórym z nich nie można odmówić oryginalności i wspomniany Maneater to jeden z lepszych przykładów. Wedle twórców z Blindside Interactive powinniśmy mówić tutaj nie o symulatorze rekina ludojada, ale o RPG z elementami gry akcji i otwartym światem.

Teren działań to w tym przypadku wody Zatoki Meksykańskiej. Wcielając się w młodego rekina gracz musi pomóc mu przetrwać, a także urosnąć do większych rozmiarów i doskonalić umiejętności atakowania, pozwalając na stanie się okolicznym postrachem. Poza polowaniem na inne wodne zwierzęta nie zabraknie możliwości atakowania i pożerania ludzi. Wszystko to będzie miało nawet oprawę fabularną, rekin ma bowiem pałał żądzą zemsty na zabójcach matki.

Maneater - zwiastun i gameplay


Co ciekawe, negatywne komentarze pod przygotowanym przez twórców zwiastunem koncentrują się nie na tematyce czy rozgrywce, ale na fakcie, iż gra będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store. Trzeba doprecyzować, iż mowa o czasowej (rok) wyłączności.

Dokładna data premiery gry nie jest znana, najprawdopodobniej zostanie ona wydana pod koniec tego lub na początku przyszłego roku.

Źródło: Tripwire Interactive, MathChief - The Best of Gaming!

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  A w nowym DLC dodadzą tornado :D
 • avatar
  Dodadzą nowa misję:

  - zniszcz łódkę z turystą :)) ( szczęki - film )
 • avatar
  Szczęki - to był mega film - Nawet cześć 2 była super.
  No to teraz pogramy w grę ...Tylko co na to protestujący obrońcy ludzi...?!?