Ciekawostki

Gdzie oglądać online Mistrzostwa Świata 2022?

przeczytasz w 2 min.

Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej (w Katarze) już trwają. O złoty puchar rywalizują w sumie 32 zespoły, które dostarczą kibicom mnóstwo emocji w ramach łącznie 64 spotkań. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata online? Wszystkie mecze znajdziesz w jednym miejscu.

Mistrzostwa Świata 2022: gdzie obejrzeć online?

W niedzielę 20 listopada odbył się pierwszy mecz w ramach Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Wszyscy, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć pierwszych spotkań mogą się zastanawiać, gdzie obejrzeć MŚ online.

Prawo do transmisji wszystkich spotkań wykupiła Telewizja Polska, a zatem każdy z 64 meczy zostanie emitowany na platformach TVP. Pierwsze spotkanie reprezentacji Polski na murawie nastąpi we wtorek 22 listopada o godzinie 17:00. Zatem gdzie zobaczyć mecz Polski z Meksykiem?

TVP Sport

MŚ 2022 online obejrzysz tylko na TVP. Mecze będą transmitowane w telewizji i aplikacji

Z uwagi na posiadanie pełnego prawa do emisji Mistrzostw Świata 2022 przez TVP, wszystkie spotkania będzie można śledzić przede wszystkim w aplikacji TVP Sport dostępnej na telewizory, tablety oraz smartfony.

Mecze będą też transmitowane za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl oraz kanałów Telewizji Polskiej: TVP1, TVP2, TVP 4K oraz TVP Sport.

Pobierz aplikację TVP Sport:

Pobierz w PlayPobierz w App StorePobierz w App Gallery

Mundial 2022 online. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata? Spróboj w darmowej telewizji Pilot WP

Kanały, które transmitują mecze w ramach tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej znajdują się w darmowej telewizji internetowej Pilot WP. Poza oglądaniem poczynań piłkarzy na mundialu, widzowie otrzymują dostęp do ponad 100 kanałów (informacyjnych, rozrywkowych oraz filmowych).

Aplikacja Pilot WP jest dostępna przede wszystkim na platformy mobilne: Android oraz iOS. Działa również na Windows, Chromecast, AirPlay oraz telewizorach LG i Samsung (SmartTV i AndroidTV). Dzięki temu - w przerwie od oglądania meczu można wygodnie zasiąść przed dużym lub małym ekranem i obejrzeć ciekawy serial lub aktualności ze świata.

Mecz Polski na MŚ 2022. Gdzie oglądać online?

Polska w fazie grupowej rozegra łącznie 3 mecze. Razem z reprezentacją Polski w grupie C znalazł się Meksyk, Argentyna i Arabia Saudyjska. Kiedy gra Polska na Mistrzostwach Świata 2022?

 • Polska - Meksyk: 22 listopada, godz. 17:00
 • Polska - Arabia Saudyjska: 26 listopada, godz. 14:00
 • Polska - Argentyna: 30 listopada, godz. 20:00

Wszystkie mecze Polski online obejrzymy w aplikacji TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w telewizji na kanałach TVP1, TVP Sport, TVP 4K.

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kojot321
  12
  Dobry moment by zrobić zakupy ;-) Miasto mniej zakorkowane, brak tłumów w sklepach...
  • avatar
   nevermind
   7
   Szkoda czasu na te łamagi.
   • avatar
    Aquagen
    5
    Postanowiłem, że nie obejrzę ani jednego meczu z tego mundialu, ponieważ przy budowach obiektów z nim związanych zginęło ok. 6500 osób. Co z tego, że to byli biedni robotnicy, o których opinia publiczna nie mówi, ale to też byli ludzie tacy jak my.
    • avatar
     Kasuja Wpisy Automatem
     0
     ja nie chcę nigdzie tego oglądać. bo tu jest mecz otwarcia, mecz ostatniej szansy i mecz o honor. tak to jest jak się wylatuje w eskrocie F16, a wraca Mig-iem :) ale ważniejszy jest inny powód. przy budowaniu infrastruktury nie zadbali o BHP pracowników, przez co wielu zginęło. to są mistrzostwa na trupach. nawet nie zadbali odpowiednio o bezpieczeństwo w strefach kibica. ścisk jak przy Mekkce, gdzie jedni tratują drugich. aha i jeszcze piwka na trybunie się nie napijesz, ale w loży vipowskiej już tak. Tam Allach nie widzi czy co? ściema na każdym kroku.
     • avatar
      BriHecato
      0
      Po zbóju pomocny artykuł ... mnóstwo linków i opcji .. nie ma co