Filmy / seriale / VOD

Zobacz jak prezentuje się Jared Leto na nowym zwiastunie filmu Morbius

przeczytasz w 1 min.

Właśnie opublikowano zwiastun filmu Morbius! Jesteście ciekawi? Wampirze kły i niezłe żarty nie opuszczają głównego bohatera. Zapowiada się naprawdę dobry film.

Kiedy premiera filmu Morbius?

Właśnie ukazał się zwiastun Morbiusa. Dziś pojawiła się najnowsza zapowiedź filmu Morbius, w którym Jared Leto przeistoczy się w potężnego krwiopijcę. Dr Michael Morbius to naukowiec, który podczas próby wyleczenia się z rzadkiej choroby krwi nabywa formę nadludzkiego wampiryzmu. Transformacja postaci jest naprawdę spektakularna. Głód krwi i naprawdę ostre kły mogą wyrządzić wiele złego, ale może uda się zrobić z tym coś dobrego. Morbius stara się czynić dobro dla świata i staje się bardzo skomplikowanym, a zarazem niebezpiecznym superbohaterem. Premiera filmu Morbius zaplanowana jest na 28 stycznia 2022 roku.

Wspólne universum

Najnowszy zwiastun wskazuje, że akcja Morbiusa rozgrywa się w tym samym uniwersum, co inne tytuły Sony np. Spider-Man. W zwiastunie pojawia się Michael Keaton, powtarzając swoją rolę Sępa ze Spider-Man: Homecoming, a sam Morbius żartuje, że jest Venomem. Wszystko jednak potwierdza, że wszyscy ci złoczyńcy dzielą jednak uniwersum, a to oznacza, że mają związek z Marvel Cinematic Universe.

Jak wrażenia po obejrzeniu zwiastuna? Macie zamiar wybrać się do kina na Morbiusa? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SONY

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!