• benchmark.pl
 • Gry
 • Mortal Kombat X: nowy zwiastun koncentruje się na fabule i bohaterach gry
Gry

Mortal Kombat X: nowy zwiastun koncentruje się na fabule i bohaterach gry

przeczytasz w 1 min.

NetherRealm Studios przedstawi tym razem wydarzenia, które rozgrywać mają się aż 25 lat po tych, które obserwowaliśmy w poprzedniej odsłonie serii.

Mortal Kombat X gra

Trudno ostatnio o dzień bez doniesień na temat Mortal Kombat X. Jeśli nie macie dość materiałów publikowanych przez twórców to zapraszamy na kolejny.

Tym razem mamy małą odskocznię od dotychczasowym zwiastunów, ponieważ zamiast prezentować następne fragmenty pojedynków zdecydowano się powiedzieć kilka słów o fabule gry. Tak, chociaż nie jest ona może tutaj najważniejsza, ale całkowicie zapomnieć o niej nie wypadało.

Co więcej, będzie miała ona bezpośredni wpływ na rozgrywkę, ponieważ NetherRealm Studios przedstawi tym razem wydarzenia, które rozgrywać mają się aż 25 lat po tych, które obserwowaliśmy w poprzedniej odsłonie serii.

Jedna z konsekwencji takiej decyzji to dość spore przetasowania w gonie bohaterów. Niektórzy w Mortal Kombat X się nie pojawią, ale jednocześnie poznać można będzie nowe postacie. Takowymi będą między innymi Kung Jin (potomek Kung Lao) czy Jacqueline Briggs (córka Jaxa).

Tak prezentuje się zresztą lista grywalnych postaci z Mortal Kombat X (ujawnionych do tej pory):

Odnaleźliście swoich ulubieńców? Poniżej umieszczamy już natomiast przywoływany wcześniej zwiastun.


Przypomnijmy, iż premiera Mortal Kombat X planowana jest na 14 kwietnia. Debiutu spodziewać mogą się właściciele PC oraz konsol Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: playstation.com, youtube

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  2
  Sub-Zero :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Wbrew pozorom, najlepsze historie w grach miały nie gry RPG tylko takie pokroju Mortal Kombat :v zawsze mnie to fascynowało... no ale to tylko moje zdanie :)
   • avatar
    Ladros
    0
    Fabuła to tylko pretekst do mordobicia :D