Smartfony

Motorola Moto X w rękach prezesa Google

przeczytasz w 1 min.

Prezes Google z uśmiechem na twarzy korzystał ze swojego gadżetu na konferencji Allen & Co w Sun Valley.

Moto X smartfon prezes Google

Premiera smartfona Moto X zbliża się coraz większymi krokami, ale do chwili, w której będzie mógł on trafić w nasze ręce, jeszcze trochę brakuje. Okazuje się jednak, że niektórzy już teraz cieszą się zapowiadanym flagowcem Motoroli.

Smartfonem pochwalił się ostatnio, świadomie lub nie, Eric Schmidt. Prezes Google z uśmiechem na twarzy korzystał ze swojego gadżetu na konferencji Allen & Co w Sun Valley.

Niestety nie otrzymaliśmy żadnych konkretów dotyczących specyfikacji urządzenia i cały czas pozostaje ona sporą niewiadomą. Sam wygląd jest już nieco mniej tajemniczy, choć w pełnej krasie smartfona jeszcze nie widzieliśmy (przynajmniej oficjalnie). Eric Schmidt był tak bardzo zajęty używaniem nowej Motoroli, że na zdjęciach możemy oglądać jedynie tył i boki jej obudowy.

Poza tymi zdjęciami w Internecie pojawiło się jednak jeszcze jedno. Przedstawia ono już front urządzenia, które oferowane będzie w sieci Verizon. Zarówno to, jak i opisywane wcześniej fotografie przedstawiamy w poniższej galerii.

Oficjalna prezentacja smartfona spodziewana jest w sierpniu.

Źródło: theverge, gsmarena

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marked
  5
  Gdzie on ma oczy?
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   Ciekawe, czy tacy ludzie też ładują swoje telefony codziennie....
   • avatar
    Konto usunięte
    -2
    Htc one?
    • avatar
     Antiax
     -4
     Przepraszam, ale ten pan nie jest prezesem Google :) Jest byłym prezesem zarządu, ale to było dość dawno temu, obecnie jest tzw. "executive chairman" czyli szefem wykonawczym, ale na pewno nie prezesem.