Laptopy

Nowy laptop MSI to symbol prestiżu. Czemu?

przeczytasz w 2 min.

MSI Prestige 14 – ta nazwa mówi sama za siebie. Dlaczego jednak ten laptop miałby być symbolem prestiżu i do kogo tak naprawdę jest kierowany?

Laptop MSI Prestige 14 ma dobry ekran i wygodną klawiaturę

Zamknięty w eleganckiej, aluminiowej obudowie laptop MSI Prestige 14 ma niemal bezramkowy, 14-calowy wyświetlacz o około 100-procentowym pokryciu przestrzeni barw AdobeRGB. W zależności od wybranego wariantu, może to być panel Full HD lub 4K

Laptop MSI Prestige 14 laptop

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że po otworzeniu laptopa klawiatura lekko się unosi, zapewniając bardziej naturalne ułożenie dłoni i tym samym znacznie wygodniejsze pisanie. Nie bez znaczenia jest też duży touchpad. Szybki dostęp do plików gwarantują z kolei metody logowania bezhasłowego: za pomocą twarzy lub odcisku palca.

Ultramobilny i wystarczający wydajny. Do kogo kierowany jest MSI Prestige 14?

Bezkompromisowa mobilność to kolejny punkt na liście cech charakterystycznych laptopa MSI Prestige 14. Czym się objawia? Wagą na poziomie 1,29 kg, grubością 16 mm i nawet 10-godzinnym czasem pracy z dala od gniazdka elektrycznego. Mało tego – wystarczy kwadrans, by dostarczyć laptopowi dość energii na 1,5 godziny działania.

Oczywiście na nic byłoby to wszystko, gdyby producent nie zadbał o wydajne podzespoły – na czele z procesorami Intel Core dziesiątej generacji i układami graficznymi z rodziny GeForce. Razem mają zapewniać optymalne warunki do pracy z takimi programami jak Photoshop, Lightroom, Premiere Pro czy Visual Basic – to też tłumaczy, dla kogo przeznaczony jest laptop MSI Prestige 14: do twórców, którzy nie są przywiązani do jednego miejsca. 

Laptop MSI Prestige 14 wygląd

Jaka jest cena prestiżu? Okazuje się, że wyjątkowo akceptowalna

Ile trzeba za to wszystko zapłacić? Ceny laptopów MSI Prestige 14 rozpoczynają się od około 5000 złotych (za wariant z grafiką GeForce MX330) i dochodzą do ponad 6000 zł (gdy liczymy na układ GeForce GTX 1650 Max-Q).

Źródło: MSI

Czytaj dalej o laptopach: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!