Płyty główne

MSI zapowiada nową płytę Krait pod procesory Kaby Lake

przeczytasz w 1 min.

Producent położył jeszcze większy nacisk na wygląd i funkcjonalność - Z270 Krait Gaming powinien przypaść do gustu entuzjastom i moderom.

MSI nie zwalnia tempa z zapowiedziami nowych płyt głównych pod procesory Intel Kaby Lake. Pisaliśmy już o modelach Z270 SLI i Z270 SLI PLUSZ270 Tomahawk, natomiast teraz przyszła pora na Z270 Krait Gaming – propozycję dla entuzjastów i moderów sprzętu komputerowego.

Podobnie jak poprzednie modele z serii Krait, nowa płyta została utrzymana w czarno-białej kolorystyce. Producent poszedł jednak o krok dalej i dodatkowo „wymalował” laminat oraz osłony złączy PCI-Express (w końcu ktoś zauważył, że nie muszą być srebrne!). Trzeba przyznać, że całość połowa płyty prezentuje się interesująco.

MSI Z270 Krait Gaming płyta główna

Na opublikowanym zdjęciu można też podpatrzeć część z zastosowanych złączy. Płyta oferuje dwa gniazda M.2 oraz po trzy sloty PCI-Express 3.0 x1 i 3.0 x16 (w tym dwa wzmocnione). Na uwagę zasługuje też układ dźwiękowy Audio Boost 6 (?).

Źródło: MSI

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Dane mi było zobaczyć tą pytę w całej okazałości. Wybitne dzieło. Artysta w niezwykły sposób łączy ze sobą kolory. Czarny, smolisty, naprężony laminat mocno kontrastuje z białymi, kleistymi akcentami niedelikatnie przywołując nasz wzrok. Konkluzja? Tu nie ma miejsca na nudne, wątłe schematy.

  Im bardziej przyglądam się tej płycie, tym krew szybciej pulsuje w żyłach.

  Unieruchomione i spętane gniazdo na proca jest spragnione pinów. Słychać wręcz niemy krzyk - WSADŹ MI (procesor) I DOCIŚNIJ DO SAMEGO KOŃCA. Czuję jego ból i spazmy. Odwracam wzrok. Nie lubię patrzeć na cierpienia, a tu rysuję się ono aż nazbyt dosadnie.

  Idę dalej. Zatrzymuję wzrok na bankach pamięci. Tryb DUAL CHANNEL mówi jasno i wprost - lubimy zabawę grupową. Dwóch partnerów jest w sam raz ale jak trzeba obsłużymy i czterech! Jestem pod wrażeniem.

  Poniżej prawdziwe profesjonalistki. Dwie szpary PCI-Express, którym nie straszne nawet najpotężniejsze akcelaratory.

  Nad całym haremem oczywiście czuwa SMOK.

  Obok płyt MSI na pewno nie da się przejść obojętnie. Ich produkty budzą w odbiorcy uczucia, wywołują emocje, nie pozwalają przejść obok nich obojętnie, a to według mnie wyznacznik ideału.

  KRAIT IS BACK !
  • avatar
   seele
   0
   No tak

   Znowu będzie orszak stylu bez krzty dobrego smaku.
   A później mamy ludzi którzy się ubierają ohydnie.
   Tnie wiochą z balonikami i jak to tam bywa wiele światełek
   bez lądu. To ma być dzieło......I na dodatek do tego smok symbol MSI