Gry

Mythos - beta tuż po świętach

przeczytasz w 2 min.

Dzieło zapowiadane jako pierwszy hack & slash MMO wkrótce doczeka się beta testów. Zapisz się już dziś!

 Warto przeczytać:
 

Deus Ex 3 opóźniony

W Mythos każdy fan cRPGów nastawionych na rąbanie toporem na lewo i prawo powinien zagrać. Gra zapowiadana już od dość dawna i przewidywana jako kompletnie darmowa, ma jedną cechę charakterystyczną i zarazem poważny atut. Mowa tu o zaangażowanym Billu Roperze, który przez wielu jest kojarzony z serią Diablo.

Rzeczywiście, już na pierwszy rzut oka interfejs przypomina najbardziej chyba rozpowszechnioną grę hack & slash. Jest rzut izometryczny i masa przeciwników do pokonania. Są też proste statystyki i drzewo rozwoju zbliżone właśnie do tego z Diablo II. Różnice to chociażby możliwość wyboru rasy prowadzonej postaci. No i przede wszystkim - obietnica uczestnictwa ogromnej ilości graczy na raz na polu bitwy. Nieoficjalnie mówi się o tej liczbie wyrażonej w setkach.

Jakiś czas temu rozpoczęły się zapisy do beta testów. Te mają na celu sprawdzenie możliwości serwerów przy maksymalnym obciążeniu. Jasne więc jest, że im więcej graczy się zgłosi - tym lepiej. Nie ma w takim wypadku co zwlekać, jeszcze przez ponad tydzień (do 26.12.2010) możemy zapisywać się na specjalnej stronie. Sama rozgrywka rozpocznie się 28.12.2010 o godzinie 11:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Jak widać na zapowiedzi, grafika jest raczej kolorowa i cukierkowa. Nie spodziewajmy się ciężkiego klimatu dark fantasy, a raczej oprawy dorównującej feerią barw WoWowi. Niektórzy wrogowie w swoich grymasach wyglądają wręcz... pociesznie. Może jednak takie rozwiązanie pójdzie w parze z lepszą czytelnością ekranu i rozgrywka będzie prostsza do ogarnięcia. Na pewno możemy liczyć na masę starć i dynamiki. Oby tylko serwery udźwignęły odpowiednio dużą liczbę użytkowników, a może szykować się niezła zabawa w połączeniu z jakimś dobrym programem do rozmów głosowych i pokaźną liczbą znajomych do gry.

Źródło: mythos-europe.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  A tibia to nie hack & slash? :D a mają już chyba z 12lat...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Wyglada... technicznie... strasznie. Zobaczcie te modele i tekstury.
   • avatar
    kuniomaster1993
    0
    Szkoda że brakuje wzmianki że to jest powrót gry z 2008 :P
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Mam nadzieję, że Frogster zaraz po nowym roku ostro weźmie się za OBT TERA ONLINE...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Hmmm tytuł z czymś mi się kojarzy ... ;)