Gry

Na Praey for the Gods trzeba będzie poczekać dłużej

przeczytasz w 1 min.

Inspirowana Shadow of the Colossus, gra studia No Matter pojawi się później niż zakładano.

Słyszeliście już o Praey for the Gods? Tytuł ten nie jest wprawdzie mocno promowany, ale wydaje się, że niektórych graczy zainteresuje. Zwłaszcza tych, którzy swojego czasu dobrze bawili się przy Shadow of the Colossus.

Studio No Matter nie ukrywa, że przy pracach nad Praey for the Gods inspiruje się właśnie Shadow of the Colossus. Niestety okazuje się, że na ich realizację potrzeba będzie więcej czasu. Premiera gry odbędzie się w przyszłym roku, ale dokładniejszego terminu na ten moment nie znamy. Wiadomo jednak, że przed finalną wersją pojawi się alfa, a być może również beta.

„Zdajemy sobie sprawę, że nie uda się dotrzymać początkowego terminu i wydać gry w 2017 roku. Dlatego zmieniliśmy termin udostepnienia zamkniętej alfy oraz kolejnych wersji gry na przyszły rok.”

Czym dokładnie będzie Praey for the Gods? To połączenie gry akcji oraz przygodówki. Wszystko obserwować będziemy z perspektywy trzeciej osoby. Przed bohaterką postawione zostanie zadanie rozwiązania zagadki związanej z... pogodą. Niekończąca się zima okazuje się sprawką bogów. Jak się zapewne domyślacie, trzeba będzie się im przeciwstawić.

Co ciekawe, w lutym przyszłego roku pojawić ma się remake przywoływanego Shadow of the Colossus.


Źródło: dsogaming, Praey for the Gods

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Beldin
  0
  nie słyszeliśmy, prEy for the gods czyli Poluj na bogów a nie Pray for the gods módl się (d)o bogów a już na pewno nie prAEy co w ogóle jest bełkotem, nie umieli się zdecydować na jedną nazwę więc wymyślili pseudokalambur?
  • avatar
   axelbest
   0
   Beldin - dałem minusa, autorowi też bym dał (za brak wyjaśnienia). Cała sprawa rozbija się o Bethsedę - która jakoś tam prawnie wywalczyła zmianę nazwy - która była bardzo podobna do prey (wydanego chyba w maju tego roku). Dlatego autorzy zmienili nazwę na tak beznadziejną. Bardzo popaprane są tez patenty/prawa autorskie.

   O proszę http://www.gram.pl/news/2017/05/04/zmienili-nazwe-gry-chcieli-uniknac-wojny-z-bethesda.shtml