• benchmark.pl
 • Gry
 • NHL 16 oficjalnie zapowiedziane - premiera tylko na obecnej generacji konsol
Gry

NHL 16 oficjalnie zapowiedziane - premiera tylko na obecnej generacji konsol

przeczytasz w 1 min.

Emocje po hokejowych Mistrzostwach Świata 2015 jeszcze nie opadły, a fani tego sportu mają już kolejny powód do zadowolenia.

NHL 16 gra

Emocje po hokejowych Mistrzostwach Świata 2015 jeszcze nie opadły, a fani tego sportu mają już kolejny powód do zadowolenia. We wrześniu wybiegną bowiem na wirtualne lodowiska w NHL 16.

Zapowiedź gry nie jest szczególnym zaskoczeniem, tak samo jak moment, w którym się na nią zdecydowano i fakt, że twórcy obiecali kilka nowości. Zaliczyć trzeba do nich przede wszystkim tryb Hockey League, na którego brak ostatnio gracze narzekali. To zresztą multiplayer doczekać ma się największego powiewu świeżości w tym kilku nowych trybów zabawy - między innymi starcia 6 vs 6.

Obiecano też usprawnienia fizyki, komentarza i przede wszystkim oprawy graficznej. Być może właśnie z uwagi na tę ostatnią zdecydowano się wypuścić grę jedynie na konsole PlayStation 4Xbox One. Premiera odbędzie się we wrześniu.

Co z graczami korzystającymi z konsol poprzedniej generacji? Otrzymać mają oni odrębny tytuł - NHL Legacy, ale w tym przypadku na większy powiew świeżości względem poprzednich odsłon serii nie ma co liczyć.

Źródło: ea

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  NHL15 to zdecydowanie najładniejsza sportówka ever. Polecam fanom hoxa. Unia Oświęcim rulezzzzzzz!
  • avatar
   Vienio43
   -1
   Kolego treść artykułu została zmieniona na początku było napisane że wyjdzie na PC i konsole nowej generacji , stąd też mój komentarz. Natomiast autor zamiast podziękować za sprostowanie,zmienił tylko treść artykułu.
   • avatar
    Vienio43
    -4
    Na stronie EA "Available only on Xbox One & PlayStation 4".
    Ostatnim NHL jakie wyszło na PC było NHL 09 , dziwi mnie więc pomyłka osoby która pisała ten artykuł .