Foto

Nikon zwraca część wydatków na aparaty i obiektywy

przeczytasz w 1 min.

Nowa akcja zatytułowana Jestem Cashback Wspaniały pozwala odzyskać do 2100 złotych przy zakupie lustrzanki z obiektywami.

Nikon Cashback

Wszelkie zasady dotyczące promocji Nikona na aparaty kompaktowe, obiektywy i lustrzanki znajdziemy na stronie Nikona. Tam też dowiemy się do kogo należy przesłać wymagane dokumenty - przypominamy, że akcja nie jest prowadzona przez sklepy, czyli dopiero po zakupie możemy ubiegać się o zwrot części wydatków. Jak dużo możemy odzyskać? Zależnie od aparatu czy obiektywu może to być od około 80 złotych (zakup kompaktu Nikon Coolpix L330) do nawet 840 złotych (zakup między innymi obiektywu Nikkor 24-70 mm f/2,8). Kupowane produkty można łączyć zwiększając tym samym odzyskaną kwotę. Ważną informacją jest także ta, że zwrot za zakup lustrzanki pełnoklatkowej, w wysokości 420 złotych, uzyskamy jedynie w sytuacji gdy zdecydujemy się zakupić ją wraz z obiektywem typu FX, który również jest uwzględniony w promocji Jestem Cashback Wspaniały. Tej informacji nie podają wszystkie sklepy i można odnieść wrażenie, że wystarczy jedynie zakup aparatu. Ta strategia działa jedynie w przypadku lustrzanek DX.

Maksymalna kwota jaką można odzyskać przy pojedynczym zakupie to 2100 złotych. Ma to miejsce na przykład w sytuacji, gdy zdecydujemy się kupić lustrzankę i dwa obiektywy objęte najwyższą kwotą zwrotu. Udział w promocji, która potrwa do końca roku, można wziąć kilkukrotnie, jednak nie można przekroczyć następujących limitów - maksymalnie 30 aparatów Nikon Coolpix, 2 aparaty Nikon 1 oraz 2 lustrzanki i 2 obiektywy.

Źródło: Nikon

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudzio993
  0
  O fajnie bo przymierzam się na kupno nowego aparatu Nikona :) Może będzie się on znajdywał w tej promocji.
  • avatar
   kerry_sd
   0
   tyle że nie obejmuje ona najpopularniejszych modeli typu D5100 czy 3300....