Gry

Nintendo Switch Sports – aktualizacja doda kilka przydatnych funkcji

przeczytasz w 1 min.

Nintendo Switch Sports to gra, która zawiera kilka dyscyplin sportowych, w tym kręgle, piłkę nożną, siatkówkę i badminton. Dzięki nadchodzącej aktualizacji w produkcji pojawi się sporo nowości.

Nintendo Switch Sports z nowymi możliwościami

Nintendo ogłosiło nową, darmową aktualizację do Nintendo Switch Sports. Update pozwoli graczom na korzystanie z nowych ruchów podczas gry w siatkówkę, w tym ataków oraz serwów.

Nintendo Switch Sports siatkówka

W meczach piłkarskich z kolei będzie można używać opaski na nogę ze specjalną kieszonką na kontroler joy-con. Dzięki niej do kopania wirtualnej piłki gracze będą korzystać z własnej nogi. Opaska dołączona jest do fizycznej wersji Nintendo Switch Sports, można ją także kupić osobno, w przypadku cyfrowego wydania gry.

Rozgrywki online

Oprócz powyższych nowości, aktualizacja Nintendo Switch Sports zaoferuje też rozgrywkę online w Pro League z nowymi opcjami S Rank i ∞ Rank. Gracze będą mogli również dołączać do meczów znajomych.

Aktualizacja dostępna będzie od 26 lipca.

Źródło: nintendo.com

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  1
  Switch to jedyna przenośna konsola do której mnie nie ciągnie...Słabe gry jak dla mnie i wysoka cena...
  Nadal od czasu do czasu korzystam z PSP i NDS.
  • avatar
   MokryN
   0
   Wii U mi wystarcza. Wszystko co było na Wii chodzi a co lepsze tytuły z Wii U przenieśli żywcem na Switcha a Switch nie na dużo gier gdzie można kontrolery używać jak w Wii/WiiU.