Gry

Nowe i nowsze gry z Polski na Poznań Game Arena 2017

przeczytasz w 1 min.

Wśród ekip, które pochwalą się swoimi nowościami na Poznań Game Arena 2017 pojawią się 11 bit studios, iFun4All i The Farm 51.

Od 6 do 8 października stolica Wielkopolski będzie też polską stolicą gier. W tych dniach odbędzie się impreza Poznań Game Arena 2017, na której nie zabraknie polskich ekip. Wśród nich pojawią się ci, których nikomu nie trzeba chyba przedstawiać…

11 bit studios, iFun4All i The Farm 51 to trzy spośród najgłośniejszych polskich ekip, które przyjadą ze swoimi nowościami do Poznania. Najwięcej do zaoferowania na swoim stoisku będzie miała ta pierwsza – co konkretnie ze sobą przywiezie?

PGA 11 bit studios

Przede wszystkim Frostpunk, a więc wyśmienicie zapowiadającą się, niezwykle mroźną hybrydę strategii ekonomicznej i survival horroru. Odwiedzający tegoroczne PGA będą mogli również przyjrzeć się takim tytułom jak Tower 57 (retro-strzelanka z kamerą umieszczoną nad głową bohatera), Moonlighter (dungeon crawler z prostym sklepikarzem w roli głównej) oraz Children of Morta (słowa kluczowe: hack’and’slah, pixel-art i mroczny klimat).

PGA iFun4All

Poznań Game Arena 2017 odwiedzi także iFun4All, który przypomni, że od niedawna można już grać w intrygującą zręcznościówkę Serial Cleaner, w której nie popełniamy zbrodni, lecz zacieramy po niej ślady. The Farm 51 z kolei pochwali się ambitnym (i naprawdę udanym) dreszczowcem Get Even oraz zapraszającym graczy na wirtualną wycieczkę po skażonym terenie, nietypowym Chernobyl VR Project.

PGA The Farm 51

Źródło: PGA

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!