Gry

Nowe materiały wideo z intrygującego Atomic Heart

przeczytasz w 1 min.

Atomic Heart to przygodowa gra z elementami RPG i FPS. Inspirowana m.in. twórczością literacką Stanisława Lema, a z racji klimatu nawiązująca do serii Bioshock.

W maju po raz pierwszy usłyszeliśmy o Atomic Heart. Zapowiedź gry spotkała się z całkiem ciepłym przyjęciem, ale dość długo nie pojawiały się kolejne informacje czy materiały. W końcu twórcy zdecydowali się to zmienić.

Przypomnijmy, że Atomic Heart to przygodowa gra z elementami RPG i FPS, której wydarzenia rozgrywają się w alternatywnej wizji ZSRR. Mocną stroną będzie, przynajmniej wedle obietnic, fabuła. Twórcy nie ukrywają, iż inspirację czerpią między innymi z twórczości literackiej Stanisława Lema. Atomic Heart bardzo szybko doczekało się porównań do serii Bioshock.

Czy są one słuszne? Pierwsze grafiki i zwiastun sugerowały, że tak. Czy nowe zwiastuny nadal powodować będą odniesienia do serii wykreowanej przez Irrational Games? Wydaje się, że tak i fani podobnych klimatów powinni się tu szybko odnaleźć.


 


Zainteresowani? Atomic Heart zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (przewidywane wsparcie Steam VR i PS VR). Jedyny problem w tym, że na premierę trzeba będzie poczekać dość długo, być może nawet do 2020 roku.

Źródło: Mundfish

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Balrogos
  0
  czekam
  • avatar
   q3aki
   0
   klimat jest odjechany, cieakwe jak bedzie wygladac calosc.