Serwery

Serwer nie pasuje do pomieszczenia? Ukryj go w stylowej szafie

przeczytasz w 1 min.

Obudowę NetShelter CX Office to szafa do serwerów

Obudowy NetShelter CX Office

Działalność biznesowa nie może obejść się dziś bez sprzętu informatycznego. Nie każda firma dysponuje jednak miejscem na specjalne pomieszczenie IT, w związku z czym biura często nie wyglądają tak, jak można by sobie tego życzyć. APC by Schneider Electric stara się ten problem rozwiązać.

W ofercie firmy znaleźć można bowiem obudowę NetShelter CX Office, która zaprojektowana została jak mebel biurowy, dzięki czemu doskonale wtapia się w wyposażenie małych pomieszczeń. Tak naprawdę jest to jednak klimatyzowane, dźwiękochłonne i bezpieczne miejsce do instalacji sprzętu, głównie serwerów.

Zaawansowane rozwiązania tłumienia dźwięku praktycznie wyciszają bowiem hałas powodowany przez te urządzenia – zmniejszają go o ponad 98%. Dzięki temu zainstalowanie obudowy nawet w często odwiedzanym miejscu nie stanowi problemu oraz nie sprawia niedogodności dla pracowników czy klientów.

Co więcej, nie dość, że jest to konstrukcja przenośna to dodatkowo jej wdrożenie jest niezwykle proste. Obudowa NetShelter CX Office dostarczana jest w stanie w pełni zmontowanym i wstępnie przetestowanym, co pozwala zaoszczędzić czas przeznaczany na montaż lub konfigurację. Po umiejscowieniu obudowy w dogodnym miejscu wystarczy zainstalować w niej serwer, urządzenia pamięci masowej lub sprzęt sieciowy.

Prócz powyższych atutów, sięgnięcie po NetShelter CX niesie ze sobą jeszcze jedną ważną korzyść. Pozwala mianowicie ograniczyć koszty, ponieważ nie jest konieczne przeprowadzanie prac budowlanych i instalacyjnych.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!