Strefy

Ogłoszenie praca: poszukujemy kandydata - specjalista ds. kontentu

Redakcja  | Redaktor serwisu benchmark.pl

Tworzenie treści na potrzeby kontent marketingu i SEO, z branży IT i AGD, tworzenie wysokiej jakości opisów do sklepu internetowego.

Liczymy, że wśród naszych czytelników mogą być zainteresowani takim ogłoszeniem, zatem do wszystkich zainteresowanych. Firma Benchmark Sp z o.o. w swojej sekcji odpowiedzialnej za tworzenie treści kontent marketingowych, między innymi przygotowywanie opisów SEO do sklepu internetowego, poszukuje kandydata na stanowisko specjalista ds. kontentu.

Oferujemy pracę w Poznaniu w siedzibie firmy na pełny etat, lub w formie współpracy zdalnej w oparciu o umowę autorską (w dowolnym wymiarze godzin)

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie treści na potrzeby kontent marketingu i SEO, z branży IT i AGD
  • Tworzenie wysokiej jakości opisów do sklepu internetowego
  • Redagowanie treści oraz optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (współpraca z działem SEO)
  • Ścisła współpraca z zespołami marketingu i sprzedaży
  • Współpraca z zewnętrznymi ekspertami i blogerami

Oczekiwania (wymagania):

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży IT i AGD
  • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego
  • Doświadczenie w redagowaniu tekstów
  • Komunikatywność, terminowość, odpowiedzialność za realizowane zadania

Oferujemy:

  • Szkolenie i rozwój umiejętności, szczególnie w zakresie:
    - znajomości branży IT i AGD
    - optymalizacji SEO,
    - kontent marketingu,
    - planowanie i wdrażanie działań kontent marketingowych
  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole profesjonalistów
  • Możliwość współpracy z zespołem redakcyjnym benchmark.pl - recenzje, testowanie sprzętu itp.
  • Pracę w oparciu o dowolną formę umowy

Zainteresowanych, wraz z CV prosimy o dołączenie poniższego zadania rekrutacyjnego:

Przygotuj dwa unikatowe, przystępne i lekkie opisy produktu - jeden z kategorii IT, drugi z kategorii AGD (dowolne wybrane ze sklepu). Długość tekstu około 3000 znaków, zgodny z zaleceniami SEO, zawierający odpowiedni nagłówek, lid, słowa kluczowe, nagłówki w tekście, fotki, itd.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja032017(małpa)benchmark.pl