Mobile

OnePlus nawiązuje współpracę z DxO

przeczytasz w 1 min.

OnePlus i DxO wspólnymi siłami zadbają o to, aby OnePlus 5 zapewniał doskonałej jakości zdjęcia.

Flagowym smartfonom OnePlus nie można zarzucać braków w specyfikacjach. Bardzo dobrze wypadają w nich także kamery, do których producent przyłożyć chce się jeszcze bardziej. Zdecydował się nawet sięgnąć po posiłki.

W krótkim komunikacie poinformowano, iż OnePlus nawiązuje współpracę z DxO. Firma znana jest przede wszystkim z testów sprzętu fotograficznego, ale i kamer w smartfonach, których efekty publikowane są w rankingach DxO Mark. Działa jednak także na innych polach (chociażby oprogramowania), a zatem doświadczenia nie brakuje i OnePlus ma nadzieję z tego skorzystać.

„Kamery poprawiały się wraz z każdym nowym flagowym modelem, które wydaliśmy. Jest jednak jeszcze wiele do poprawy, aby dać Wam możliwość robienia wyraźniejszych, piękniejszych zdjęć. Czasami znalezienie właściwego partnera jest jednym z najszybszych sposobów na podniesienie czegoś na wyższy poziom.”

Czego dokładnie się spodziewać? Tego niestety nie wiemy, ale efekty współpracy mają być widoczne już w OnePlus 5. OnePlus 3T wypada w kwestii foto doskonale, jeśli tutaj ma być jeszcze lepiej to czekamy z niecierpliwością.

Źródło: OnePlus, Phandroid

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  0
  Srajfon przy tym to śmieć za wygórowaną cenę
  • avatar
   malyklb
   0
   mój następny