Smartfony

OnePlus Two w połowie przyszłego roku - może być mniejszy od poprzednika

przeczytasz w 1 min.

Czyżby zdecydowano się na krok odwrotny do tego, który wykonują wszyscy inni producenci?

OnePlus Two smartfon przeciek

OnePlus One to smartfon bez wątpienia interesujący. Chociaż nie okazał się tak dużym sukcesem jak planował to sobie producent to najwyraźniej nie zniechęcił go też do tego, by przygotować kolejny model.

Rozpatrywanie wad OnePlus One to nie tyle czepianie się jego specyfikacji co dużych problemów z zakupem urządzenia. Kwestia opóźnionych dostaw czy nieco kontrowersyjnego systemu zaproszeń poruszana była wiele razy i pozostaje jedynie mieć nadzieję, że zostaną z tego wyciągnięte odpowiednie wnioski.

Można już się nad tym zastanawiać, ponieważ wedle najnowszych doniesień trwają prace nad OnePlus Two. Nieco za wcześnie jeszcze na konkrety dotyczące specyfikacji, ale mówi się o tym, że nowy model może być mniejszy od poprzednika. Ekran ma mieć przekątną już nie 5,5", ale 5,2" czy nawet 4,7".

Czyżby zatem zdecydowano się na krok odwrotny do tego, który wykonują wszyscy inni producenci? Odpowiedź na to pytanie poznamy ostatecznie dopiero za kilka miesięcy. OnePlus Two pojawić ma się bowiem na przełomie II i III kwartału 2015 roku.

Źródło: phonearena, forums.oneplus

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  .Alx.
  12
  Ktoś tu coś kręci...

  ..bo na portalu Reddit na pytania internautów odpowiadało dwóch pracowników firmy OnePlus – Carl i Dawid, odpowiedzieli na prawie 500 pytań! A oto kilka najważniejszych faktów :

  - Popyt na OnePlus One okazał się tak duży, że dopiero od niedawna można kupić ten telefon poza specjalnym systemem zaproszeń.
  - Zainteresowanie rynku tym modelem aż 30-krotnie przekroczyło przewidywania producenta!
  - Na prośby internautów o wprowadzenie do sprzedaży modelu z ekranem o przekątnej 4,7–5 cali rozmówcy z OnePlus odpowiedzieli dość dyplomatycznie: "myślimy o tym".

  Skąd więc na Benchmark informacja o braku sukcesu modelu OnePlus One, czyżby 30 krotne przekroczenie przewidywań producenta było porażką ?!
  No i kwestia rozmiaru ekranu, tu producent wyraźnie sugeruje , że pomyśli o mniejszej wersji, ale jako odrębnej wersji (mini). Podstawowy smartfon będzie duży.
  • avatar
   adrpl
   0
   System zaproszeń ma raczej podgrzać atmosferę wokół telefonu i umożliwić dokładne zarządzanie popytem/podażą. Ja właśnie czekam 4 dzień na wysłanie, zamówienie wciąż się 'procesuje'.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    W Uk na ebayu ceny nowych telefonow w licytacji dochodzily do £340-£360 srednio to bylo jakies £300 za wersje 64GB. Obserwowalem ten telefon na ebayu dosc dlugo i stwierdzilem ze jest bardzo duze zainteresowanie co najciekawsze uzywki chodza po ok £300.
    Wiec po ebayu twierdze ze sukces byl.