Gry na konsole

Onrush wjeżdża na półki sklepowe - gra zbiera pozytywne recenzje

przeczytasz w 1 min.

Rywalizacja na torze nabrała nowego znaczenia. Dziś na rynku debiutuje Onrush. To prawdopodobnie najbardziej zwariowana gra w portfolio ekipy Codemasters, a do tego – jak pokazują recenzje – jedna z najlepszych.

Na rynku debiutuje Onrush – nowa zwariowana produkcja ekipy Codemasters, do której dołączyli ludzie odpowiedzialni wcześniej za Motorstorm. Na pozór offroadowa ścigałka, a w rzeczywistości szalona demolka na kółkach od dzisiaj jest dostępna na PlayStation 4 i Xbox One.

Gra Onrush debiutuje na rynku

W Onrush nie trzeba mieć najszybszego pojazdu, żeby wyjść zwycięsko z rywalizacji. Liczy się spryt, skuteczność i odpowiednia taktyka. Tu nie chodzi bowiem o to, by dojechać do mety jako pierwszy, a raczej o to, by uniemożliwić dojechanie do niej pozostałym.

Onrush screen 1

Gra wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba, by stać się imprezowym hitem. Ma cztery tryby gry, które pozwalają prowadzić zabawę w optymalny dla siebie sposób, ma kilka różnych pojazdów o konkretnej charakterystyce i ma tę dawkę szaleństwa, której brakuje dziś wielu tytułom.

Recenzja gry Onrush – (raczej) pozytywna

A jak jest w rzeczywistości? Recenzenci są podzieleni. Niektórzy (jak Twinfinite – 9/10) zachwycają się tą produkcją i twierdzą, że to „dająca najwięcej frajdy ścigałka tej generacji”. 

Onrush screen 2

Szybkie tempo, przemyślane sterowanie, gatunkową mieszankę, koncentrację na grze wieloosobowej i grafikę chwalą też redaktorzy serwisów Hardcore Gamer, TheSixthAxis, God is a Geek, Destructoid, Wccftech czy TrueAchievements (po 8/10).

Inni, jak Push Square (7/10), We Got This Covered (7/10) czy Game Revolution (6/10), również wypowiadają się o Onrush pozytywnie (nawet z zaskoczeniem, że tak chaotyczna na pozór produkcja może być tak dopracowana), ale twierdzą, że cena jest zdecydowanie za wysoka jak na to, co jest nam oferowane.

Onrush screen 3

O jakiej cenie mówimy? Ano o standardowej, czyli ok. 240 złotych za egzemplarz. I rzeczywiście można się zastanawiać, czy aby na pewno ta (było nie było – bardzo dobra) gra powinna kosztować aż tyle. Decyzję pozostawiamy wam.

Premierowy zwiastun gry Onrush:

Źródło: Techland, Codemasters, Metacritic

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!