Gry

Oto Caliber - taktyczna strzelanka twórców World of Tanks

przeczytasz w 1 min.

Twórcy World of Tanks połączyli siły z ekipą 1C Game Studios, a owocem tej współpracy jest Caliber – strzelanka, którą warto mieć na radarach.

Caliber to koncentrująca się na zabawie zespołowej gra akcji z operacjami specjalnymi na pierwszym planie. Autorzy z ekip Wargaming i 1C Game Studios obiecują szczegółowo odwzorowane modele broni, różnorodnych operatorów z indywidualnym zestawem cech i umiejętności oraz rozgrywkę, w której olbrzymie znaczenie ma taktyka.

Caliber screen 1

Caliber screen 2

Caliber - taktyczna strzelanina TPP twórców World of Tanks

W grze Caliber akcję obserwujemy zza pleców bohatera, który może reprezentować jedną z czterech klas: Assault, Support, Marksman lub Medic. Jak wynika z zapowiedzi, będziemy mogli brać udział w starciach w kilku różnych trybach zabawy – zarówno PvP (przeciwko żywym graczom), jak i PvE (przeciwko sztucznej inteligencji). 

Twórcy zapewniają, że przywiązują dużą wagę do realizmu. W grze Caliber pojawią się więc wiernie przeniesione jednostki sił specjalnych z różnych części świata. Wśród dostępnych frakcji pojawi się polski GROM, a także oddziały niemieckie, amerykańskie czy rosyjskie. 

Caliber screen 3

Caliber screen 4

Wypada też podkreślić, że Caliber to gra Free2Play, a więc bawić będzie można się zupełnie za darmo. Od kiedy? Tego jeszcze nie wiemy, ale na konkretne informacje najpewniej nie będziemy musieli długo czekać. Twórcy wybierają się bowiem na targi Gamescom, które odbędą się pod koniec tego miesiąca. A to już oficjalny zwiastun…

Caliber - trailer gry z fragmentami rozgrywki:

Źródło: Play Caliber

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  6
  Free to Play czy Pay to win?
  Płatne tylko skórki czy inne rzeczy ułatwiające wygraną lub rozgrywkę?
  • avatar
   TicTac
   3
   To nie będzie płatna gra, ale z pociskami na goldzie zabijać będziesz za jednym trafieniem :)
   • avatar
    chrisplbw
    2
    "Twórcy zapewniają, że przywiązują dużą wagę do realizmu." - jak to będzie taki realizm jak w WOT to dziękuję nie zagram.
    • avatar
     PITUCH3
     1
     ale tu sie syf zrobił ... toitoi'e lepiej wyglądają ,...
     • avatar
      xxx.514
      0
      Na początku będzie może fajnie, ale potem tak wszystko "zbalansują", że nie da się grać. Oczywiście wręcz należy spodziewać się, że gra będzie pay 2 win i generalnie granie jedyną słuszną stroną będzie procentować. Niech to ktoś zabije zanim złoży jaja....
      • avatar
       LukisNysa
       0
       Niemożliwe to umieją zrobić grę gdzie strzela się tam gdzie celuje O_o