Peryferia

Oto co cechuje akcesoria dla (oszczędnych) graczy od MSI

przeczytasz w 1 min.

Za dobry sprzęt do gier nie trzeba płacić dużo. O tym, że tak wygląda rzeczywistość, przekonuje firma MSI, która wprowadziła na polski rynek trzy nowe urządzenia: klawiaturę VIGOR GK30, myszkę CLUTCH GM11 i słuchawki IMMERSE GH30. Co mają do zaoferowania te akcesoria?

Gamingowa klawiatura MSI VIGOR GK30

MSI VIGOR GK30 to klawiatura do gier, reprezentująca gatunek „hybrydówek”, czyli łączących cechy konstrukcji mechanicznych i membranowych. W efekcie model ten ma cechować się zarazem krótkim czasem reakcji, cichą pracą i wysoką żywotnością. Na to ostatnie można liczyć także dlatego, że urządzenie charakteryzuje się odpornością na zachlapanie. Dopełnieniem całości jest – bez zaskoczenia – podświetlenie RGB, które z jednej strony ułatwia rozgrywkę po zmroku, z drugiej zaś zapewnia efektowny wygląd.

MSI VIGOR GK30
Klawiatura MSI VIGOR GK30 kosztuje 229 złotych.

Gamingowa myszka MSI CLUTCH GM11

(Zapewniana przez przełączniki Omron) żywotność na poziomie 10 milionów kliknięć, symetryczna konstrukcja i sensor optyczny PMW-3325 pozwalający na pracę w rozdzielczości od 400 do 5000 DPI to najważniejsze cechy charakterystyczne myszki MSI CLUTCH GM11. Podobnie jak w przypadku klawiatury, można również liczyć na wielokolorowe podświetlenie LED-owe (z 8 trybami świecenia). Waga natomiast wynosi 89 gramów.

MSI CLUTCH GM11
Myszka MSI CLUTCH GM11 kosztuje 129 zł.
Dostępny jest także zestaw GK30 + GM11 za 279 zł.

Gamingowe słuchawki MSI IMMERSE GH30

Trzecim nowym urządzeniem na rynku jest zestaw słuchawkowy MSI IMMERSE GH30 o zamkniętej konstrukcji nausznej (pozwalającej odciąć się od otoczenia). Urządzenie zostało wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki i cechuje się czułością na poziomie 96 dB oraz pasmem przenoszenia 20 - 20 000 Hz. Oferuje również kardioidalny mikrofon, który w razie potrzeby można odłączyć. Z komputerem łączą się natomiast za pomocą przewodu z końcówką mini jack. Składana obudowa to kolejny atut na liście.

MSI IMMERSE GH30
Słuchawki MSI IMMERSE GH30 kosztują 219 złotych.

Wszystkie urządzenia są już dostępne w sprzedaży, a jeśli zdecydujecie się na ich zakup do 2 września, to będziecie mogli skorzystać z wyjątkowej promocji organizowanej przez MSI i odebrać prezenty. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: MSI

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!