Oprogramowanie

Pliki: Google Chrome 6.0.466.0 Beta

przeczytasz w 1 min.

W kanale developerskim Google pojawiła się kolejna wersja rozwojowa dobrze znanej i coraz bardziej popularnej Google Chrome 6.

  więcej plików
   »20 najnowszych plików
 »sterowniki i narzędzia do kart graficznych
 »narzędzia CPU
 »benchmarki, testy
 »wszystko dla Windows
 »gry, poprawki, dodatki
 »multimedia

 »
zobacz wszystkie lub wyszukaj plik
 »zaproponuj dodanie pliku lub programu

Nowy build przeglądarki to dokładnie wersja 6.0.466.0 Beta który obecnie można pobrać z kanału developerskiego korporacji. Jak widać Google nie zwalnia tempa, systematycznie pracując nad ulepszaniem swojego produktu.

Dla przypomnienia Google Chrome to przeglądarka internetowa której jednymi z głównych zalet są przede wszystkim: wydajność, szybkość renderowania stron internetowych oraz mniejsze zapotrzebowanie na pamięć operacyjną niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Przeglądarka Chrome jest dostępna w wersjach dla systemu Windows jak i Linux.

Najważniejsze zmiany w nowej wersji:

 • Naprawiono błąd powodujący spóźnione włączanie szyfrowanego połączenia SSL, teraz te połączenia będą miały zawsze status priorytetowy
 • Zmieniono rozszerzenie API przeglądarki "chrome.idle" na nowe nieeksperymentalne
 • Usunięto błąd powodujący zawieszanie się przeglądarki na stronach internetowych wykorzystujących uwierzytelnianie SPNEGO
 • W wersji dla systemu Linux usunięto zbędne pola MimeType oraz naprawiono okno usprawnień, które korzysta teraz z listy.

Pobierz: Google Chrome 6.0.466.0 BetaRozmiar pliku: 14 MB

Źródło: TechConnect Magazine

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pit2001
  0
  a kiedy będzie możliwość osadzenia zakładek po ludzku z lewej strony ???? a nie latanie w menu jak wściekły królik ;)
  • avatar
   Gasek
   0
   Kiedy wreszcie naprawią odtwarzania filmików youtube na innych stronach? Bywa, że dźwięk jest na siebie nakładany, nie wspominając o tym, że przycisk "Watch on YouTube" nie działa.
   • avatar
    xfire25
    0
    przed chwilą 5 wyszła a już 6 beta dają
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Nieważne jak nazywają wersje, każdy numeruje po swojemu. W kilka dni całkowicie sie przeniosłem po wielu latach z Firefoxa co jeszcze rok temu wydawałoby mi się niemożliwe bo bardzo się przyzwyczajam do takich rzeczy. Szybka i prosta, Google mnie zaskoczyło:)