Aplikacje mobilne

Poznaj aplikację Payback. Zbieraj punkty jeszcze szybciej i łatwiej!

artykuł sponsorowany, z dnia 2019-10-31

Payback to jeden z najpopularniejszych programów lojalnościowych w Polsce. Konsumentów przyciąga do niego mnogość i różnorodność partnerów oraz atrakcyjne nagrody, które można otrzymać za zebrane punkty. Teraz ich zbieranie jest łatwiejsze dzięki aplikacji na urządzenia mobilne.

Aplikacja Payback – dlaczego warto ją mieć?

Aplikacja Payback zapewnia przede wszystkim wygodę. Nie musisz w portfelu nosić kolejnej plastikowej karty, wystarczy, że masz smartfona. Jeśli zainstalujesz aplikację w telefonie, wystarczy jedno kliknięcie, abyś miał dostęp do karty, którą zeskanujesz przy kasie w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mogą liczyć na specjalne kupony, które nie są dostępne na stronie internetowej. Dzięki nim można zdobyć jeszcze więcej punktów u partnerów stacjonarnych i internetowych.

Jest to też duże udogodnienie dla osób, które uzbierane punkty chcą wymienić na zakupy u partnerów programu. Przykładowo, tankując paliwo, wystarczy pokazać aplikację i powiedzieć kasjerowi, że chce się za nie zapłacić punktami. Wówczas po zeskanowaniu wirtualnej karty z konta Payback zostanie pobrana odpowiednia liczba punktów. Tak samo możesz postąpić, kupując bilet do kina, a także robiąc zakupy w marketach budowlanych czy hipermarketach będących partnerami Payback.

Pamiętaj, że gdy robisz zakupy w sklepach online, punkty będą naliczane, jeżeli wejdziesz na stronę partnera programu poprzez aplikację Payback. Punkty lojalnościowe nie są naliczane w sytuacji, gdy korzystasz w czasie zakupów z aplikacji wybranych przez ciebie sklepów.

Jak pobrać aplikację Payback?

Z aplikacji mogą korzystać osoby mające urządzenia mobilne działające w oparciu o system Android oraz iOS. Można ją pobrać bezpośrednio ze sklepów z aplikacjami dla tych urządzeń lub wejść na stronę Payback. Tam znajdują się bezpośrednie odnośniki przekierowujące na stronę umożliwiającą pobranie programu na smartfona.

Jeżeli zdecydujesz się na instalację aplikacji, pamiętaj, aby ją regularnie aktualizować. Jej autorzy cały czas wprowadzają nowe opcje i rozwiązania, które pomogą ci w jeszcze łatwiejszym zbieraniu punktów.

Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat aplikacji Payback

Aplikacja została stworzona tak, aby ułatwiać nie tylko zbieranie punktów, ale i organizację zakupów. Wchodząc w zakładkę „więcej”, możesz stworzyć swoją listę zakupów i rzeczy do załatwienia „na mieście”. Punkty, które zostały już wykonane, możesz szybko odhaczyć lub po prostu przesunąć dany element w prawo. Wówczas zostanie on oznaczony jako wykonany.

W aplikacji też bardzo łatwo wymienisz swoje punkty na nagrody. Mogą to być vouchery do partnerów programu, np. umożliwiające zakup biletów do kina, lub nagrody rzeczowe dostępne w katalogu Payback.

Możesz też przy jej pomocy łatwo znaleźć stacjonarnych partnerów programu. Jest to szczególnie pomocne, gdy często podróżujesz do innych miast. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Sklepy w mojej okolicy” i pozwolisz ustalić urządzeniu swoją lokalizację. Możesz też samodzielnie wskazać miejsce, w którym aplikacja ma wyszukać partnerów Payback.

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Bardzo kiepsko zbiera się punkty. Trzeba pamiętać o korzystaniu z tej aplikacji zawsze, trzeba aktywować vouchery, nie można po prostu zbierać punktów - trzeba się angażować, pamiętać co działa z payback i robić zakupy przez ich stronę. Bardzo niekorzystnie działa dla niedzielnego zbieracza punktów.
  • avatar
    Przez 4 lata zbierania punktów zebrałem troszkę ponad 900 PLN w punktach payback. Tankuję na stacjach BP za ok. 1500 PLN / m-c. Prawdą jest co pisze poprzednik.... Żeby zbierać w miarę "szybko" trzeba aktywować kupony typu 2x więcej punktów za coś tam.... dodatkowe 100 pkt za coś tam …. itp. etc. etc. I pilnować okazji (sklepu/punktu) do naliczenia punków. W standardzie dostajemy np. 1 pkt za wydane 3 zł, czy 1 pkt za wydane 4 PLN - wszystko zależnie od marki sklepu czy tam stacji benzynowej. Wartość punktów do wykupienia nagrody przelicza się następująco: 1 pkt to inaczej 1gr, 100 pkt to 1 zł.