• benchmark.pl
  • Gry
  • Elite Dangerous: Odyssey doczekał się dokładnej daty premiery
Gry

Elite Dangerous: Odyssey doczekał się dokładnej daty premiery

przeczytasz w 1 min.

Jesteś w gronie graczy czekających na premierę Elite Dangerous: Odyssey? Twórcy gry wreszcie zdradzili, kiedy można będzie rozpocząć rozgrywkę.

Kiedy premiera Elite Dangerous: Odyssey?

Oznaki, iż wokół Elite Dangerous: Odyssey dzieje się coraz lepiej pojawiły się w zeszłym miesiącu, zobaczyliśmy wtedy solidną porcję fragmentów rozgrywki. Brakowało jednak najważniejszej informacji, czyli daty premiery. Na szczęście nie oznaczało to niczego złego i zainteresowani nie będą musieli już długo czekać. Nowy zwiastun promujący Elite Dangerous: Odyssey zdradza, iż tytuł ten zadebiutuje na PC już 19 maja.

Na jaki wydatek należy się przygotować? 142,99 złotych. Właśnie taka kwota widnieje w sklepach Steam oraz Epic Games Store, za pośrednictwem których Elite Dangerous: Odyssey jest oferowany.

Elite Dangerous: Odyssey zadebiutuje także na konsolach

Zapowiada się interesująco, ale niekoniecznie po drodze Ci z PC? Wystarczy odrobina cierpliwości i można będzie bawić się przy Elite Dangerous: Odyssey również na konsolach PlayStation i Xbox.

Kiedy? W tym przypadku dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, przedstawiciele Frontier Developments mówią dość ogólnie o tegorocznej jesieni.

Elite Dangerous: Odyssey

Niewtajemniczonym przypomnijmy natomiast, że Elite Dangerous: Odyssey nie jest zupełnie nowym tytułem, ale rozbudowanym dodatkiem do kosmicznego symulatora Elite Dangerous. Twórcy zdecydowali się na zupełną zmianę zasad rozgrywki, ponieważ zamiast zasiadania za sterami statków kosmicznych trzeba będzie postawić stopy na nieznanych planetach i stanąć tam do walk z perspektywy pierwszoosobowej.

Źródło: Elite Dangerous

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Czarny_PLone
    1
    Oczywiście o wsparciu języka Polskiego producent gry znowu zapomniał:(