Gry

Premiera GTA 6 w 2019 roku? Nie, to fałszywy alarm

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
22 komentarze Dyskutuj z nami

Wszystkiemu winny okazał się komunikat w GTA Online, który kilka dni temu dostrzegli niektórzy gracze. Niestety, był on żartem.

Grand Theft Auto to seria, która może pochwalić się milionami fanów na całym świecie. Ostatnie dni przyniosły spore zamieszanie, ale radość z rzekomej zapowiedzi premiery nowej odsłony okazała się przedwczesna.

Wszystkiemu winny okazał się komunikat w GTA Online, który kilka dni temu dostrzegli niektórzy gracze. Informował on, iż GTA 6 pojawi się w 2019 roku. Widomość pochodzić miała od samego producenta.

Jedni od razu widzieli w tym coś podejrzanego, nie zabrakło jednak także tych, którzy krzyknęli z radości. Trudno się zresztą dziwić, skoro przyklasnęły temu także niektóre portale. Tym razem rację mieli jednak ci pierwsi. Producent za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnił całą sytuację.


Jak widać, wszystko okazało się żartem, którego dokonać udało się dzięki udostępnionym narzędziom do tworzenia modów.

Źródło: Rockstar Support

Komentarze

22
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pamiętam jak frajerzy kupowali konsole dla GTA5 bo uwierzyli, w brednie że nie wyjdzie na PC. A jak pisałem, że to tylko ściema żeby frajerzy wykupili przestarzałe konsole z magazynów to mnie konsolowcy jechali jak burą $*!^&*.

  A później co lepsi debile kupowali drugi raz na PC dla lepszej grafiki i dodatków.
 • avatar
  Przecież obecne konsole nie uciągły by tej gry.

  Wystarczy porównać grafikę GTA5 na PC i konsole.

  https://youtu.be/HLJ6zud0eQU
 • avatar
  Wystarczy pomyśleć i staje się oczywiste że ta informacja to fake.
  GTA Online za dobrze się trzyma a swoją drogą wiadomo że Rockstar jest mistrzem w kwestii utrzymywania tworzonych przez siebie gier w tajemnicy także jak widać twórcy zaśmieszkowali sobie a na kolejną część cierpliwie czekać pykając w V w której jest co robić cały czas zwłaszcza online...
 • avatar
  "@blebleble
  1 2018-07-04 20:08
  Przecież obecne konsole nie uciągły by tej gry.

  Wystarczy porównać grafikę GTA5 na PC i konsole.

  https://youtu.be/HLJ6zud0eQU"

  To przykre że byle fani produkcji nei mając żadnego budżetu potrafią uczynić grę 4 razy lepszą i ładniejszą, a sam producent musi robić taki chłam aby konsolowcy nie płakali że mają złom w domu.

 • avatar
  gta 6 mogli by wydać jako ostatnią grę lub jedną z ostatnich jako wyciskającą wszystko co się da z tej generacji konsol tak jak to miało miejsce w 5 na x360 / ps3
  -3