Gry

Premiera Metro Exodus opóźniona

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy chcą mieć pewność, iż gra zaoferuje najwyższą jakość. Wydawca ma natomiast nadzieję, że dotrze ona do jak najszerszego grona odbiorców. To powody, przez które Metro Exodus pojawi się dopiero w Q1 2019.

Metro Exodus to produkcja wyczekiwana przez wielu graczy, także wśród Was zapewne nie brakuje osób mających co do niej duże nadzieje. Niestety, trzeba uzbroić się w większą dawkę cierpliwości.

Wydawca nie podawał do tej pory dokładnej daty premiery, ale obiecywał, iż Metro Exodus zadebiutuje jesienią tego roku. Plany uległy jednak zmianie i będziemy musieli poczekać dłużej - do przyszłego roku. I tym razem brakuje konkretnego terminu, małym pocieszeniem może być fakt, iż mowa o pierwszym kwartale (Q1 2019).

„Rozwój Metro Exodus postępuje dobrze, wszyscy jesteśmy podekscytowani tym, co widzimy. Stale przyglądamy się postępom, aby mieć pewność, że dostarczamy produkt, którego chcą i na jaki zasługują gracze i fani serii Metro, jednocześnie śledzimy też poczynania naszych głównych konkurentów. Chcemy, aby wszyscy byli w stanie doświadczyć najbardziej ambitnej gry z serii Metro i dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu daty premiery na Q1 2019.”

Bez zmian w kwestii platform docelowych. Metro Exodus pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.


Źródło: dsogaming, metrovideogame

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  No i dupa, przełożone jak RDR2. Niech to przynajmniej dopracują dzięki temu.
  3
 • avatar
  KENJI512
  "Wydawca ma natomiast nadzieję, że dotrze ona do jak najszerszego grona odbiorców"

  Czyli co... optymalizacja dla konsol albo czekamy na nowy next gen? :D

  Najlepsze Metro z klimatem to oryginał 2033, w Redux fajnie się grało, bo dobra optymalizacja, ale klimat spsuty, nie potrzebne wycięte opcje grafiki (light rays), które mogli zostawić... a nie nie mogli, bo na konsolach nie pojdzie, a jakto PC dostaje lepszy produkt :) no i glosy broni o wiele lepsze w oryginale.

  Oby w Exodus wszystko wyszło, jak należy!
  2
 • avatar
  KORGAN
  To było pewne, że przełożą, bo przecież The last of Us 2, a przede wszystkim Red Dead Redemption 2 by ich zmiażdżyło jeśli chodzi o sprzedaż.
 • avatar
  Adrian Waleczny
  No i dobrze, przynajmniej dla mnie. Do ogrania mam masę gier, na peceta i PS4 Pro. Ze spokojem poczekam.
 • avatar
  vegasic
  ksiazki tez super, przeczytalem wszystkie 3 mam nadzieje ze cos jeszcze napisze..