Gry

Premiera Mirror’s Edge Catalyst przesunięta

przeczytasz w 1 min.

Mirror’s Edge Catalyst miało pojawić się pod koniec maja. Niestety, poczekamy chwilę dłużej.

Zapewne spora część z was czeka na premierę Mirror's Edge Catalyst. Nie mamy niestety w tym kontekście dobrych informacji.

Wszystko wskazywało na to, że końcówka prac przebiega po myśli twórców i dotrzymany zostanie termin 26 maja, o którym cały czas mówiło się w kontekście debiutu gry. Niestety, twórcy wydali krótki komunikat, w którym poinformowali o przesunięciu premiery Mirror’s Edge Catalyst. Drobnym pocieszeniem może być jedynie fakt, iż nie jest ono duże - zagramy 9 czerwca.

„Korzystamy z najnowocześniejszej technologii, aby zapewnić jak najlepszą jakość rozgrywki społecznościowej. Dopilnujemy też, żeby wprowadzić zmiany, które sugerujecie w opiniach po zamkniętej becie. Dlatego też dajemy sobie nieco więcej czasu na udoskonalenie gry i przesuwamy premierę Mirror’s Edge Catalyst na 7 czerwca (Ameryka Północna) i 9 czerwca (UE). Jesteśmy pewni, że te kilka dodatkowych tygodni pozwoli nam dopracować wszystkie szczegóły gry.”

Wspomniana przez twórców beta startuje już dziś.

Źródło: mirrorsedge

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Pewnie dlatego przesuneli premiere gry zeby wydac ja z nowymi kartami graficznymi VR Ready jakie zaoferuje Nvidia i Amd przy zakupie oculus rifta tez ta gra ma byc dodawana do zabawy.
  • avatar
   Dudzio993
   3
   Liczę na dopracowany produkt :)
   • avatar
    cyna76
    -1
    ktoś chętny na klucz do bety ?
    • avatar
     Olfen115
     -12
     Oby nie było żadnej bety. Psuje to tylko opinie o grze. The Division miało długie bety przez co myśle, że przez to stracili na tym bo ludzie zawiedli sie grafiką i innymi rzeczami.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      proszę oto klucz DDH9-9264-GNPU-R5F9-C5GZ
      pamiętajcie ,że grać można do 18