Gry

Prey na zwiastunie i na gameplayu

przeczytasz w 1 min.

To ostatnie materiały poświęcone grze Prey przed jej premierą, która odbędzie się już w najbliższy piątek. Wygląda na to, że jest na co czekać.

Już jutro na rynku zadebiutuje jeden z najgorętszych tegorocznych tytułów, mianowicie Prey. Sprawdzamy więc zwiastun premierowy i świeżutki zapis rozgrywki.

Premierowy zwiastun Prey wieńczy serię materiałów, którymi ekipy Arkane StudiosBethesda raczyły nas w ostatnich tygodniach. To widowiskowa prezentacja tego, co ta gra akcji ma do zaoferowania, jak również swego rodzaju wstęp do opowieści, jaką przyjdzie nam poznać. Zresztą zobaczcie sami:

My mieliśmy okazję już nieco pograć i naprawdę przypadł nam ten nowy Prey do gustu (o naszych pierwszych wrażeniach możecie przeczytać w artykule nie bez powodu zatytułowanym Prey – czarny koń 2017 roku?).

Jeśli macie konsolę PlayStation 4 lub Xbox One, to możecie też sprawdzić Prey w wersji demonstracyjnej. Jeżeli jednak nie macie, to pozostaje wam (sprawdzenie wymagań sprzętowych i) obejrzenie świeżutkiego zapisu rozgrywki opublikowanego przez ekipę Bethesda. Mięsko rozpoczyna się w 6:19:

„W Prey budzisz się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Jesteś kluczowym obiektem doświadczalnym w eksperymencie, który na zawsze ma odmienić oblicze ludzkości” – przypomnijmy, że taki właśnie jest oficjalny opis tej gry. 

Trzeba przyznać, że brzmi to wszystko intrygująco, ale czy Prey spełni pokładane nadzieje, dowiemy się dopiero za kilka dni. Bethesda postanowiła bowiem nie spieszyć się szczególnie z dostarczaniem kopii recenzenckich.

Źródło: VG247, Bethesda

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  1
  Włączyłem trailer... kilka sekund i myśl "Grafika taka trochę konsolowa..." :(
  • avatar
   MarTum
   0
   Bardzo odpychająca oprawa graficzna rodem z ostatnich COD.