Internet

Randki wideo na Tinderze to duży krok naprzód

przeczytasz w 1 min.

Zdjęcie i opis to trochę mało. Dlatego Tinder już wkrótce pozwoli „dopasowanym” na przeprowadzenie rozmowy wideo przed prawdziwym spotkaniem twarzą w twarz. Albo i zamiast niego.

Tinder wprowadzi ranki wideo. Przed lub zamiast spotkania w realu

Tinder już latem rozwiąże problemy, z jakimi boryka się wiele osób, szukających miłości w aplikacjach randkowych: niepewności co do tego, jak rzeczywiście wygląda druga osoba oraz niemożliwości spotkania się twarzą w twarz – choćby z powodu dużej odległości dzielącej „dopasowanych”. 

Niezależnie od tego, czy będzie to tylko alternatywa dla czatu tekstowego czy też konkretna randka wideo, możliwość przeprowadzenia rozmowy z obrazem i głosem może być bardzo atrakcyjna dla dwójki osób poszukujących miłości. A tych – w przypadku Tindera – jest aż 50 milionów na świecie. 

Funkcja jest potrzeba. Ale potrzebne są też odpowiednie zabezpieczenia

Wprowadzenie wideorozmów do Tindera trwa tak długo, ponieważ autorzy aplikacji chcą mieć pewność, że funkcja nie tylko będzie działać prawidłowo, ale też zostanie właściwie zabezpieczona. Ze względu na duże zainteresowanie prace zostały zintensyfikowane, dzięki czemu aktualizacji doczekamy się już latem.

Sytuacja, jaką mamy obecnie na świecie, sprawiła, że single mają znacząco utrudnione zadanie, bo nie bardzo mogą wychodzić na prawdziwe randki. Z danych podanych przez właścicieli Tindera wynika, że użytkownicy poświęcają teraz znacznie więcej czasu na czatowaniu w aplikacji. I pewnie będą też zainteresowani tą nową funkcją rozmów wideo. 

Źródło: Engadget, The Verge, Tinder

Czytaj dalej o rozmowach wideo: 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Zabezpieczenia? W sensie, że 1 rozmowa 10 EUR; 5 rozmów 25 EUR itd?
  • avatar
   jeomax.co.uk
   1
   SPadnie ilosc prawdziwych randek.
   Nie przez to, ze randki video je zastapia - nie, nie :) Po prostu bedzie odsiew tych fotek sprzed 13 lat, wiec po wideorandce nie nastapi ciag dalszy ;-)
   • avatar
    Warmonger
    0
    Potrzebne są otwarte zakłady fryzjerskie :v
    • avatar
     Mavis
     0
     Szykuje się konkurencja dla showup? :)