Internet

Randki wideo na Tinderze to duży krok naprzód

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Zdjęcie i opis to trochę mało. Dlatego Tinder już wkrótce pozwoli „dopasowanym” na przeprowadzenie rozmowy wideo przed prawdziwym spotkaniem twarzą w twarz. Albo i zamiast niego.

Tinder wprowadzi ranki wideo. Przed lub zamiast spotkania w realu

Tinder już latem rozwiąże problemy, z jakimi boryka się wiele osób, szukających miłości w aplikacjach randkowych: niepewności co do tego, jak rzeczywiście wygląda druga osoba oraz niemożliwości spotkania się twarzą w twarz – choćby z powodu dużej odległości dzielącej „dopasowanych”. 

Niezależnie od tego, czy będzie to tylko alternatywa dla czatu tekstowego czy też konkretna randka wideo, możliwość przeprowadzenia rozmowy z obrazem i głosem może być bardzo atrakcyjna dla dwójki osób poszukujących miłości. A tych – w przypadku Tindera – jest aż 50 milionów na świecie. 

Funkcja jest potrzeba. Ale potrzebne są też odpowiednie zabezpieczenia

Wprowadzenie wideorozmów do Tindera trwa tak długo, ponieważ autorzy aplikacji chcą mieć pewność, że funkcja nie tylko będzie działać prawidłowo, ale też zostanie właściwie zabezpieczona. Ze względu na duże zainteresowanie prace zostały zintensyfikowane, dzięki czemu aktualizacji doczekamy się już latem.

Sytuacja, jaką mamy obecnie na świecie, sprawiła, że single mają znacząco utrudnione zadanie, bo nie bardzo mogą wychodzić na prawdziwe randki. Z danych podanych przez właścicieli Tindera wynika, że użytkownicy poświęcają teraz znacznie więcej czasu na czatowaniu w aplikacji. I pewnie będą też zainteresowani tą nową funkcją rozmów wideo. 

Źródło: Engadget, The Verge, Tinder

Czytaj dalej o rozmowach wideo: 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Zabezpieczenia? W sensie, że 1 rozmowa 10 EUR; 5 rozmów 25 EUR itd?
  5
 • avatar
  jeomax.co.uk
  SPadnie ilosc prawdziwych randek.
  Nie przez to, ze randki video je zastapia - nie, nie :) Po prostu bedzie odsiew tych fotek sprzed 13 lat, wiec po wideorandce nie nastapi ciag dalszy ;-)
  1
 • avatar
  Warmonger
  Potrzebne są otwarte zakłady fryzjerskie :v
 • avatar
  Mavis
  Szykuje się konkurencja dla showup? :)