Drony

Samsung będzie tworzyć drony do selfie?

przeczytasz w 1 min.

Według anonimowych źródeł SamMobile, drony będą sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji.

dron budynki

Dopiero co pisaliśmy, że Sony zamierza wejść na rynek dronów, a już teraz dochodzą do nas informacje, jakoby na podobny krok zdecydować miał się Samsung. Azjatyccy giganci mają jednak zupełnie różne podejścia: podczas gdy Japończycy celują w sektor profesjonalny, Samsung miałby kierować swoje drony do amatorów.

Wiadomość pochodzi od redakcji SamMobile – jej anonimowe źródło twierdzi, że Samsung ma w planach tworzenie własnych dronów. Zastosowanie? Selfie. Jeśli to prawda, to można się domyślać, że byłby to gadżet dodawany do smartfona. Pewnie nie zabrakłoby też kampanii propagującej to właśnie rozwiązanie.

Tego typu dron byłby z pewnością niedrogi, mały i przenośny, a jednocześnie szybki i łatwy w obsłudze. Mógłby być odpowiedzią na rosnącą modę na tzw. kijki do selfie. Być może byłoby to nawet coś w rodzaju Lily, o którym pisaliśmy w maju. No, może trochę mniej zaawansowany.

Firma Samsung nie odniosła się jak dotąd do tych rewelacji. Z pewnością jednak tego typu projekt nie byłby niczym niezwykłym. A co wy o tym myślicie – chcielibyście, by do waszego smartfona dołączany był taki dron? Znaleźlibyście dla niego zastosowanie?

Źródło: Digital Trends, SamMobile

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Deadlyblonde
  33
  Zatrzymajcie planetę. Wysiadam.
  • avatar
   piotrek8x
   24
   Bez kitu. Świat schodzi na psy.
   • avatar
    vanhelsing
    16
    Ja pierdziele aż chciałoby się cofnąć o te kilkanaście lat wstecz. Drony do selfie, pls...
    • avatar
     laaval
     3
     Ludziom to już wali na dekiel. I to skutecznie, bo lawinowo rośnie liczba zgonów amatorów tych całych selfie, którzy robią te zdjęcia w dziwnych miejscach i okolicznościach.
     • avatar
      Konto usunięte
      -5
      To jest wszystko robione specjalnie! Lewakom i liberałom chodzi o to aby społeczeństwo było jak najbardziej tępe!
      Takim społeczeństwem można łatwiej sterować, a co za tym idzie przeforsowywać ustawy, np podwyższające wiek emerytalny, sprzedaż lasów państwowych, umożliwienie pedałom ślubu i adopcji dzieci, mordowaniu życia, niewinnych dzieci, ludzi niedołężnych po przez in vitro, aborcje, eutanazję!!!
      To już się dzieje u nas! Pierwsza była ustawa o in vitro, która przyczynia się do MORDOWANIA ŻYCIA!!! Teraz już jest o krok od ustawy o związkach partnerskich, a potem umożliwienie zboczeńcom adoptowania dzieci, a skończy się na legalizacji aborcji i eutanazji!!!
      Musimy to powstrzymać i w najbliższych wyborach odesłać raz na zawsze na zieloną trawkę PO, SLD, PSL, Paliknota i innych lewaków i głosować tylko na PRAWICĘ!!!